2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اطلاعات اصلی رو کپی کن رو حافظه برو قسمت تنظیمات گوشی رو بزن بازگشت به حالت کارخانه گوشی میشه مثل ر ...

ممكنه اطلاعات رو كپي كنم اون برنامه هم كپي بشه و بعد از ريست بازهم رو گوشيم باشه؟؟

چطوري اطلاعات رو كپي كنم؟

ای وای آخه مگه میشه چطوری

آره يه نرم افزار هست ميخري نصب ميكني تمام مكالمات برات ضبط ميشه حتي اگر نت قطع باشه هممكالمات رو صبط ميكنه به محض وصل شدن اطلاعات رو ارسال ميكنه

ممكنه اطلاعات رو كپي كنم اون برنامه هم كپي بشه و بعد از ريست بازهم رو گوشيم باشه؟؟ چطوري اطلاعات رو ...

نه برنامه ها کپی نمیشن و پاک میشن

عکس ها و فیلم ها رو بریز رو حافظه  بعد از گوشی دربیار شماره ها و پیام های مهم رو هم یادداشت کن

ریست فکتوری بزنی گوشی میشه مثل زمان خرید هیچی توش نمیمونه

آره يه نرم افزار هست ميخري نصب ميكني تمام مكالمات برات ضبط ميشه حتي اگر نت قطع باشه هممكالمات رو صبط ...

ب خدا ادم ب خودش هم شک میکنه 

ببخشید  سوال میپرسم 

از کجا متوجه این موضوع شدین

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
ب خدا ادم ب خودش هم شک میکنه  ببخشید  سوال میپرسم  از کجا متوجه این موضوع شدین

بلوتوث گوشيم روشن بود در صورتي كه من هيچوقت روشن نميزارمش بعد رفتم تودانلود نگاه كردم ديدم اين برنامه نصب شده يادش رفته بود از اونجا پاكش كنه ولي تو اپليكيشن ها هيدن كرده نميتونم ببينم پاكش كنم

2706