2737
2734
عنوان

شوهرم رمز گوشیشو عوض کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 38 پست

ما رمز گوشی همو نداریم هر وقت هم لازم شده دادیم به هم بدون رمز بپرسیم میگیم گوشی باز کن مثلا کار دارم، تا حالا نشده برای بازی یا چیزی سر گوشی هم بریم، بیخیالی طی کن 

🥴امضام نمیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی وقته اشتی کردیم ولی میدونم عمدا این کارو کرده. دیشب گفت واسم آلارم بذار رو گوشیم که صبح بیدار ...

بازم اهمیت نده. اره لج کرده. بازم بیخیال باش. عزیزم دور از جون شوهرت مردی که خلاف کنه گوشیش رمز هم نداشته باشه خلاف میکنه. اهمیت نده هرچی حساس تر باشی بدتره. باهاش مهربون باش خودش دوباره رمز رو بهت میده

2728
خخخخخخخخخخ،،،،وسط دعوا حلوا خیرات نمیکنن،،،چه عجله داری ،،،چندروز دیگه ک ایشالااشتی کردین باز انگشت ...

آشتی هستیم ولی نمیگه لامصب😂 دیروز خواستم از گوشیش زنگ بزنم به باباش

خودش پشت فرمون بود گفتم رمزتو بگو زنگ بزنم، ماشینو‌زد بغل بعدا رمزشو زد و گوشیو داد😑

2738
اره خب ولی توی زندگی مشترک گوشی وسیله شخصی نیست درسته نباید چک کرد اما باید هردوطرف پسورد همو داشته ...

نمیدونم این نظرمنه حدود10سالی میشه که دست به گوشی شوهرم نزدم برامم مهم نیست رمزشم نمیدونم

منم چندروز پیش شوهرم اثرانگشتمو از رو گوشیش پاک کرد رمز جدید گذاشت هرچس گفتم بهم بگو نگفت..شب رفت با ...

خوشبحالت😂😂😂 من هرچی زدم نشد

بعد شوهرم فهمید بهم خندید گفت اخی دنبال رمز بودی😂

اون گوشی واموندههه وسیلههههه شخصیههههه مث ش.و.ر.ت    

نه عزیزم روانشناس هم میگه توی زندگی مشترک وسیله شخصی معنا نداره. درسته که نباید چک کرد اما هردوطرف باید رمز همو داشته باشن

بازم اهمیت نده. اره لج کرده. بازم بیخیال باش. عزیزم دور از جون شوهرت مردی که خلاف کنه گوشیش رمز هم ن ...

نه اهل کاری نیست فقط گاهی دوستاش چرت و پرت میفرستن دپس دارم ببینم 😂

2706