2737
2734
عنوان

شوهرم رمز گوشیشو عوض کرده

1027 بازدید | 38 پست

رمز گوشیش اثر انگشت هردوتامون بود و همیشه گوشیشو میداد بهم منم کار خاصی نمیکردم بازی میکردم یا عکساشو نگاه میکردم.

چن روز پیش دعوامون شد رمز هردوتا گوشیاشو عوض کرده

بنظرتون چکارکنم

هیچ کاری نکن. حساس نشو. دعواتون شده اونم لج کرده. اهمیت نده و هیچی نگو. این چند روزه هیچ اتفاقی نیفتاده که فکرت درگیر بشه عزیزم. فقط خودتو حرص نده اذیت میشی. آشتی کنید دوباره همه چیز خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
هیچ کاری نکن. حساس نشو. دعواتون شده اونم لج کرده. اهمیت نده و هیچی نگو. این چند روزه هیچ اتفاقی نیفت ...

خیلی وقته اشتی کردیم ولی میدونم عمدا این کارو کرده.

دیشب گفت واسم آلارم بذار رو گوشیم که صبح بیدار شم

گفتم من که پسوردتو ندارم، هیچی نگفت.

منم چندروز پیش شوهرم اثرانگشتمو از رو گوشیش پاک کرد رمز جدید گذاشت هرچس گفتم بهم بگو نگفت..شب رفت بالاپشت بوم درو روش قفل کردم گفتم بگو اینم نگفت ...بعد خودم اومدم پایین ده دیقه وررفتم رمزشو باز کردم بالاخره💪 بعد خواستم عوض کنم رمزو گفتم نفهمه بهتره..اثرانگشت دوتا از دستامو گذاشتم روش و گوشیو گذاستم کنار رفتم درپشت بومو بازکرذم گفتم رمزو نمیگی ک نمیگی اصن مهم نیس بران😐😂🤦نمیدونه ک یاددارم🤣🤣

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚
هیچی میخواد بره تو مخت  منم با شوهرم دعوا کردم الان ی هفته ای رمز گوشیمو عوض کردم هرچی میگه بگ ...

منم اینجوریم

مثلا با هم رفتیم خونه مامانم برگشتنی خونه این تا با از ماشین پیاده شه و قفل کنه من سوار آسانسور میشم و میرم باله در آسانسورو هم دیر میبندم که بمونه پایین حرص بخوره

هیچی میخواد بره تو مخت  منم با شوهرم دعوا کردم الان ی هفته ای رمز گوشیمو عوض کردم هرچی میگه بگ ...

اینم همینه. قبلا اینستاشم رو گوشیم بود الان اونم عوض کرده رمزشو

دلمم نمیخواد بگم رمزتو بده😶😬

مرد خوب فقط در داستان‌ها پیدا میشه  کاری نمیکنه یه فرض محاله تو کار خودتو بکن و مثل قبل چک کن ...

همون دیگه هرازگاهی دلم میخواد چک کنم. دوستاش کلیپای چرت و پرت زیاد میفرستن😬 الان بک هفتس رمز ندارم دارم دیوونه میشم😂

دلمم نمیخواد بگم رمزتو بده بهم

2706