2726
عنوان

دختر سه ساله اش رو گذاشت و رفت ...

737 بازدید | 37 پست

یکی از اقوام نزدیکمون بنده خدا با خانواده اش به مشکل خورد. سر یه ماجرای ساده و پیش پا افتاده. خانواده اش یه جورایی طردش کردن گذشت نکردن و باهاش دشمنی کردن. 

سال ها بابت این قضیه غصه خورد با اینکه شوهرش عاشقش بود و وضع مالیش توپ بود هیچ استفاده ای از اون همه مال و اموال نمی کرد و فقط و فقط غصه می خورد. بابت خانواده ای که اونقدر بد و بی رحم بودن که بچه شون رو طرد کردن.

سرطان تخمدان گرفت ولی بعدش پخش شد تو کل بدنش معده و روده و رحم رو هم درگیر کرد. و در نهایت دختر سه ساله اش رو گذاشت توی این دنیا و رفت!

هیچ وقت غصه خور نباشید هر کی خوبه تو زندگیتون نگه دارید و هر کس بده و حالتون رو خراب میکنه حتی حتی اگه مادرتون یا پدرتون باشه کمرنگش کنید.

مگه چند بار زندگی میکنید؟ چند بار فرصت دارید که از نعمت های این دنیا استفاده کنید و لذت ببرید؟

اینجوری نباشه که یهویی به خودمون بیایم ببینیم پنجاه سالمون شده و فقط غصه خوردیم و حرص خوردیم و درگیر حرف این و اون بودیم ...

سر صبح چه متن ناراحت کننده و تاثیرگذاری بود..

روحش شاد.

طفلک دخترش

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...

آخه خبرش مادرشوهرم میاد خونم اعصابمو میریزه بهم  دلم نمیخواد بیاد یا ببینمش یا حتی صداشو بشنوم بسکه بدم اومده ازش  روزی ۴بار سهمیه دارم زنگ میزنه   آخه آدم اونقدر سمجه  برنمیدارم  ۱۰روزه روزی ۴بار 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🤔🤔🙄🤔🙄🤐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای وای طفلک اون بچه. الان منم خیلی غصه دارم. بخاطر دخترم مجبورم تو خونه مردی بمونم که میگه توی خونه من هیچ جایگاهی نداری میگه من هفت هشت ساله بهت خیانت میکنم. دیشب بهم میگفت هرزه. خواستم برم ولی بچم تنها میمونه. خیلی دلم گرفته. مجبورم بمونم ببینم ولی دم نزنم. نمیتونم دوری بچمو تحمل کنم

سر صبح چه متن ناراحت کننده و تاثیرگذاری بود.. روحش شاد. طفلک دخترش

مرسی عزیزم ایشالا غم نبینی

واقعا اگه لازم باشه هزار بار این تاپیک رو میذارم تا مطمئن بشم همه خانمای اینجا دیدن 

چون واقعا تو سایت می بینم که چقدر غصه میخوردن بابت چیزای الکی

ای وای طفلک اون بچه. الان منم خیلی غصه دارم. بخاطر دخترم مجبورم تو خونه مردی بمونم که میگه توی خونه ...

اثبات کن.اگه واقعا چندشت میشه کنار این مرد و قصدت جداییه بیفت دنبالش و مدرک جمع کن...

اونوقت بچت هم تو این محیط سمی بزرگ نمیشه و تو بزرگسالی کلی آسیب به همراه نداره.

خیلی مهمه ها

بچتون مشکل روحی پیدا میکنه طفلکی

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
آخه خبرش مادرشوهرم میاد خونم اعصابمو میریزه بهم  دلم نمیخواد بیاد یا ببینمش یا حتی صداشو بشنوم ...

قبول دارم یه چیزایی رو مخه!

ولی مهم تر از خودت، سلامت جسمت، سلامت روانت، حال خوبت و آرامشت چی هست؟؟؟؟ 

آرامشون رو نباید به هیچی بفروشیم.

دقیقا . خودمون بت سازی میکنیم و خودمون حرص میخوریم . پدر مادر و بزرگی به اودن به این دنیا و سن زیاد نیست . به منش و رفتاره و به بزرگی کردنه . این بنده خدا هم خدا بیامرزدش بلد نبود زندگی کنه .  

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
مرسی عزیزم ایشالا غم نبینی واقعا اگه لازم باشه هزار بار این تاپیک رو میذارم تا مطمئن بشم همه خانمای ...

آره واقعا

خانم ها شدن کوه غصه.من اوایل خیلی چیزا برام مهم بود.ولی الان اصلا.کسی که بخواد منو پیشم میمونه با همه بدی و کاستی ها.کسی هم نخواد خیرپیش.

التماس کسیو نمیکنم و خودمم اونوقت وابسته نمیکنم ک آسیب ببینم.

کاملا موافقم  دارم رو خودم کار میکنم چون منم خیلی حساس و زودرنجم

عزیزم شده حتی 100 جلسه مشاوره بری باید زودرنجی رو بذاری کنار. چون بدترین آسیب ها رو از همین رفتار می بینی. اونم توی همچین زمونه ای که حتی ساده ترین حرفا هم زهر دارن!

2706