2726

قبلا این مشکل هارو نداشتم اما الان به دلیل هورمون مردونه هم صدام به پسرونه میزنه هم مشکل تنبلی تخمدان دلیل اینکه هورمون مردونه تو بدنمون زیاد میشه چیه نمیشه ازش جلوگیری کرد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اضافه وزن هم داری ؟

میخواستم بگم به PCO ربط داره 

حواست به مقاومت به انسولین هم‌باشه

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2728
اضافه وزن هم داری ؟ میخواستم بگم به PCO ربط داره  حواست به مقاومت به انسولین هم‌باشه

بله اضافه وزن دارم دکتر بهم متفورمین هم داده واقعا نمیدونم چیکار کنم من اصلا وزنم تکون نمیخورد از وقتی ازدواج کردم روز به روز چاق ترشدم

بله اضافه وزن دارم دکتر بهم متفورمین هم داده واقعا نمیدونم چیکار کنم من اصلا وزنم تکون نمیخورد از وق ...

متفورمین رو حتما بخور طبق دستور پزشکت

سبک زندگیت هم باید تغییر کنه

هم تغذیه سالم و هم تحرک روزانه

(مثلا زمان بندی وعده هات خیلی مهمه که ریزه خواری نکنی و سبزیجات و پروتئین کافی بخوری)

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
منم تنبلی تخمدان دارم  دلیلشو نمیدونم ولی برنامه غذاییت رو عوض کن و ورزش کردن رو جز روتین زندگ ...

حتما رفعش کن مث من الان به مشکل نخوری واسه بارداری من ماه اول با قرص اقدامم پهلوهام خیلی درد میگیره نمیدونم تخمدانم تحریک کرده یا نه

حتما رفعش کن مث من الان به مشکل نخوری واسه بارداری من ماه اول با قرص اقدامم پهلوهام خیلی درد میگیره ...

خیلی سخته من چند ماه قرص خوردم و تحت نظر بودم آخرم رفتم سونو دادم بهتر ک نشدم هیچی بدترم شدم 

در آخر دکتر بهم گفت اینجوری فایده نداره  سبک زندگیتو کلا عوض کن چیپس تنقلات آب میوه های صنعنی فست فود نخور استرس نداشته باش و ورزش کن و وزنتو کم کن با اینکه چاقم نیستم فقط یکم شکم دارم

متفورمین رو حتما بخور طبق دستور پزشکت سبک زندگیت هم باید تغییر کنه هم تغذیه سالم و هم تحرک روزانه ...

همه چاقی من از ریزه خواری الان فقط پفیلا میخورم که شکمم پر کنه و کالریش کم کنه

خیلی سخته من چند ماه قرص خوردم و تحت نظر بودم آخرم رفتم سونو دادم بهتر ک نشدم هیچی بدترم شدم  ...

حتما پیگیری کن من توعقد کیست داشتم رفع میکردم اما زیاد جدی نمیگرفتم حالا این شد البته قرص که مصرف کردم تخمدان هام درد گرفت احتمال میدم تحریک شده باشن فردا میرم سونو مشخص میشه 

همه چاقی من از ریزه خواری الان فقط پفیلا میخورم که شکمم پر کنه و کالریش کم کنه

پیج لی لی صدر رو دنبال کن حتما

مشکل همون مقاومت به انسولین هست و PCO

دلیل هورمون مردانه زیاد میشه رو هم‌گفت، توضیحش علمی بود یادم‌ نیست

ولی مربو، به همینا بود

پیج لی لی صدر رو دنبال کن حتما مشکل همون مقاومت به انسولین هست و PCO دلیل هورمون مردانه زیاد میشه ...

@نی_نی_یار_3      

@نی_نی_یار_پنج      

من همینم .... آدمی که سعی میکنه اگر کسی کمک نیاز داره و میتونه، کمک کنه

کامنت و حتی مسیج تشکر هم تو همین سایت از خیلیا گرفتم .... 

نه مثل اون کاربر تینا بیاد تو یه تاپیک خیلی بی ربط گیر بده و دعوا راه بندازه سر کسی که نظام پزشکی کشور گفته مردم بهش اعتماد نکنید

اگر بهش تدکر نمیدید، و گزارش و تگ زدن منم براتون اصلا مهم نیست

اینو اعلام کنید بدونیم با چه دیوونه هایی تو سایت قراره روبرو بشیم و هیچ نظارتی نباشه حتی ....

ببخشید استارتر

مجبور شدم تو تاپیک شما تگشون کنم

یه کاربر عشق دعوا و جنجال ول کن نیست ....

2706