2737
2734

سرلاکش هضم نکرده بود الان بیدار شدم دیدم مرده من خیلی دل نازکم و زود به هم میریزم خیلی ناراحتم چطوری آروم کنم خودمو؟ و اینکه اگر کسی میخواد نمک بازی در بياره  لطف کنه بره بیرون چون یه چیزی میگم یوقت ناراحت میشه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9163398/نی-نی-جدیدمو-ببینید-عکسش?postId=247728118

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید

الهی ! 😢

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تویی زبون نفهم

تویی که میگم مسخره نکن ولی شعورت نمیرسه !!!!! 

حالا هم برو بیرون ریپلای نزن

نمک خودت داری در میاری بگو جوجه اه بچه اینه؟واقعا که 

من اینطوری میگم الان من اصلا حوصله ندارم بیخیال این 

عزیزم احساس کردم بیشتر دنبال جلب توجه هستی  اینطور با احساسات دیگران بازی کردن کار جالبی نیست ...

چه جلب توجه ای خدایا چی بگم

میخوام بگردم دنبال تاپیک های خیلی قبلم که در این مورد بوده؟

بخدا واقعا بعضیا برای پربازدید شدن از هر کلمه و جمله ای استفاوه میکنن

من تو تاپیک قبلم هم گفتم! تو خونه هم بهش میگیم بچه! 

اشکال نداره خودتو ناراحت نکن. انگار زود به دنیا بود. 

اگر جوجه میگیرید. . بعدش حتما باید بهش دارو بدید. 

قدیما مادرم مرغ و خروس داشت. میرفتن دارو میگرفتن. حتی به جوجه هاش هم دارو میدادن. با سرنگ توی دهنشون میریختن. 

اول یک سرنگ بگیر. بعد سوزنش را بنداز دور. بعد دارو را به اندازه که میگن. بهش بدید. 

2706