2737
2734

چاردست پا نرفت اصلاـ.

غلت میزنه میره سمت چیزی ..

بعد دوسال جدیدا میتونه وقتی ب دیوار تکیش بدی بایسته.......ولی قدم ازقدم برنمیداره.

حتی تو گفتاری هم ضعیفه

مث  مامان بابا و خیلی کلمات دیگ ک میگن کودکا 

بچها این اشاره خاص کودکانه رو هم نداره

نمدونم تونسم برسونم منظورمو یا ن

پدر مادرشم حتی یکبارم نشده ببرنش دکتر .....

بیچاره مادرش خونه گیرشده...ن میتونه بی اجازه بچه ببره دکتر

ن میتونه بیاد جم ببینه بچهای یکساله راه میرن اون نه

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

سلام نمیخوام بترسونمتون پسر منم این مشکلات داشت و در ۳ سالگی تشخیص اتیسم گرفت حتما پیگیری کنند

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما باید بره دکتر حتمااااا بچه تا ۱۸ ماهگی فرصت داره ک راه بره الان دو سالشه تاخیر تکامل داره هم حرکتی هم گفتاری لطفا به مادرش کمک کنید ببرتش دکتر هر چه زودتر بهتر 

بخند غم تو دنیارو عوض نمیکنه🥰
2731
دکتر بردی؟شاید نرمی استخوان داره

من بچه ندارم گلی

دقیقا من میگم مشکل یا از مغزشه یا هنین چیزای دیگ ب هرحال مشکلی هس

نمیبرررره پدر اشغالش ..زنشم بی اجازه حتی نمیزاره در بازکنن

چ برسه دکتر ببره

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

من که پسرم نارس بود انقدر عجله داشتم راه بیافته همش میگفتم مشکلی داره یادمه بردم دکتر مغز و اعصاب کودکان ازم پرسید بچه میتونه لبه مبل رو بگیره روی پاهاش بدون کمک وایسه یا نه گفتم اره گفت پس جای نگرانی نیست گرچه نوار اینا هم گرفت محض اطمینان حالا این بچه بدون کمک میتونه چیزی رو بگیره وایسته رو پاهاش یا نه

2738
من بچه ندارم گلی دقیقا من میگم مشکل یا از مغزشه یا هنین چیزای دیگ ب هرحال مشکلی هس ...

زنگ بزنه اورژانس اجتماعی .زنگ بزنه بهزیستی اونوقت قانونی میان بچه رو میبرن

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
یعنی چی اجازه نداره؟! کی اجازه نمیده یه مادر دنبال سلامتی بچه ش باشه؟

۱۸ساله متاهله .

یبار نشده تا سرکوچه بی اجازه بره 

ینی روزگارش کلا سیاهه وای ب حالش اگ بچشم نتونه را بره خدا کمکش کنه

من که پسرم نارس بود انقدر عجله داشتم راه بیافته همش میگفتم مشکلی داره یادمه بردم دکتر مغز و اعصاب کو ...

حرکتی نداره.

فقط با روروئک میره اینور اونور راحت

هوف

چقد دلم میسوزه

زنگ بزنه اورژانس اجتماعی .زنگ بزنه بهزیستی اونوقت قانونی میان بچه رو میبرن

بعدش چی

ی عالمه کتکو طلاق ک حتی زنه ن پدر داره ن مادر بعدش اواره میشه..

خیلی بی کسه خیلیـ

شوهرشم وحشیع عالم

۱۸ساله متاهله . یبار نشده تا سرکوچه بی اجازه بره  ینی روزگارش کلا سیاهه وای ب حالش اگ بچشم نت ...

چقدر من اینجا حرص میخورم، بچه ۱۴، ۱۵ ساله رو دادن به یه مردک روانی آشغال که حتی حاضر نیست بچه شو ببره دکتر؟ باید پدر و مادر این دختر رو دار زد

چقدر من اینجا حرص میخورم، بچه ۱۴، ۱۵ ساله رو دادن به یه مردک روانی آشغال که حتی حاضر نیست بچه شو ببر ...

ن ن ن ن 

میگم ۱۸ساله متاهله ینی زنه ۱۸ساله ک عروسی کرده متاهل شده  ولی اجازه ی هیچی نداره

دوران تاهلشو میگم

2706