2733
2734

سلام  دخترم یک سالشه خیلی ریزه شیر خودمو می خوره شیرم چرب نیست که چاق بشه لاغره  ب نظرتون شیر خشک بگیرم  بعضی شبا سیر نمیشه موقع خواب 

ببرم دکتر اطفال شیر خشک بده یا خودم بخرم

خدایا مرسی 😊😊😊   

فکر کنم دیگه وزن گیری بچه تو این سن با غذا هست 

نظر دکترش یا مرکز بهداشت چیه ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواستی بدی فقط نان نگیر

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2728

شیرخشکایی ک خوبن مارک تروویتال یاsma یا بیومیل پلاس اینا خوبن من خودم اول تروویتال میدادم قحطی شد الان شیرخشک بیومیل پلاس میدم همراه با شیر ماجان.بعد یه چیزم بگم خوشگلم دیگ یکساله شده نیاز آنچنانی به شیر نداره رو غذاش تمرکز کن

همه کسم دخترم❤
2738

اگه نمودار رشدش خوب باشه نیاز نیست اینم مربوط  ب نظر دکتر اطفال ولی بدون من سزارین بودم شیرم چکه جکه اومد ۱۰ روز تموم  بچه ام گریه کرد منم کمکی دادم به همانا ک سینه نگرفت دیگخ

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
غذا خوب میخوره ؟ پسر من از ۶ ماهگی دیگه شیر خشک نخورد.  شاید بگیری مزه‌شو دوست نداشته باشه. چ ...

غذا هم بد نیست میخوره ولی غذاهام اگه خیلی خوشمزه باشه میخوره

خدایا مرسی 😊😊😊   
خوبه وزنش

پس مشکل چی بود عزیزم ؟ 

خدا. رو شکر که خوبه

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706