2726
عنوان

میخوام چادری شم 🧕

827 بازدید | 84 پست

من قبلا چادر میپوشم البته از روی عادت 

دیدم داره اذیتم میکنه ۵ ساله ک گذاشتمش کنار

الان تصمیمم جوری شروع شد ک اولا به چادریا حسادت کردم و بعد یک برتری توی وجودشون احساس میکردم 

اما هنوزم سختمه پوشیدنش 

اما انقققددددرررر دوسش دارم ک حد نداره 

فکر میکنم با ارزش ترم میکنه 

اولا ازتون میخوام برام دعا کنید خانم فاطمه زهرا کمکم کنه جدی تر بشم تو تصمیمم و هیچی جلودارم نباشه 

دوما چادریای عزیز یه جنس چادر که خیلی خیلی خیلییییی سبکه بهم معرفی کنید 

😍❤

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای جانم به سلامتی 😍 بستگی داره چه مدل چادر دوست دارین کرپ سبک اما کن کن ایستایی قشنگی داره😊

درد بی درمان شنیدی؟                                              حال من یعنی همین،                                              بی توبودن، درد دارد                                                   می زند من را زمین....! 

من چادر ملی میپوشم بیشتر وقتا

مهمونی هم چادر معمولی مجلسی

عاشق چادرمم با ارزشترین داراییمه

محصلین عزیز و مجردها و نوجوانان خواهشا نیان تاپیک من با تشکر😊.....سنگدل بیرحم هم نبودم اونقدر بدی دو رویی دیدم که شدم ....‌
ای جانم به سلامتی 😍 بستگی داره چه مدل چادر دوست دارین کرپ سبک اما کن کن ایستایی قشنگی داره😊

کن کن قدیما داشتم سبک نیست 

چادر عربی خیلی دوس دارم 

ازینا ک با کلیپس میپوشن 😂

.
من چادر ملی میپوشم بیشتر وقتا مهمونی هم چادر معمولی مجلسی عاشق چادرمم با ارزشترین داراییمه

خوشبحالتون من از وقتی گذاشتمش کنار برکت از زندگیم رفت و اینو الان ک ب پشت سرم نگاه میکنم متوجه شدم البته از اولم با این دیدگاه نمیپوشیدم صرفا عادت بود

.

بهترین مدل چادر که پوشیدم جلابیبه که هم پوشیدگیش عالیه هم دست‌ها رو محدود نمی‌کنه و جنس‌ها رو تو مغازه برین و همراه مدل امتحان کنین کریستال نانو امسال گرفتم سبک مشکی و راحته.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

من همیشه بحرینی جنس ژورژت میپوشم

خوبه سنگین‌نیست 

اما قطعا پارچه های سبک ترم هست

ثابت قدم باشی انشاءالله

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
2706