2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب چون تپلن باید پاهاشون توان داشته باشه🤣

خدایا همین تپلی تنبلشون کرده. هی بخور بخور تهشم آویزون از بغل. دستشو دراز می کنه وسیله هارم بگیره تازه از من به عنوان پاهای خودش استفاده می کنه

خدایا همین تپلی تنبلشون کرده. هی بخور بخور تهشم آویزون از بغل. دستشو دراز می کنه وسیله هارم بگیره تا ...

دقیقا ها🤣دختر منم همین بود تا عاخرش دیدم خودش تنهایی راه افتاد دختر من الان ۱۲کیلو رو هست

همه کسم دخترم❤

خب نمیزارید . شما از اون دسته مادرا هستید که حتی موقع کارهای خونه هم دوست دارید بچه بغلتون باشه .

شاید دلیلش یه جور همدم .ندیدید. بچه ها از دو ماهگی لجبازی میکنن؟؟ این نظریه متخصصین اطفال.

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند
خب نمیزارید . شما از اون دسته مادرا هستید که حتی موقع کارهای خونه هم دوست دارید بچه بغلتون باشه . ش ...

بر عکس میگن تا ۱ سال باید بچه رو بغل بگیری و واژه بغلی غلطه

بر عکس میگن تا ۱ سال باید بچه رو بغل بگیری و واژه بغلی غلطه

اینو کدام متخصص اطفال گفته؟؟ اینهایی که عرض کردم خدمتون تماما تاکیدات دکتر فولادی بود . سر هر بچه ای انجام دادن نتیجه داد . شما اگه از نباید مجازی خوندید  اعتنا نکنید . متخصص یا فوق تخصص اطفال . 

اینو کدام متخصص اطفال گفته؟؟ اینهایی که عرض کردم خدمتون تماما تاکیدات دکتر فولادی بود . سر هر بچه ای ...

خوب یعنی چیکار باید بکنم بزارم گریه کنه؟

خوب یعنی چیکار باید بکنم بزارم گریه کنه؟

گریه کنه چه اتفاقی میفته؟؟ وسیله بریزید با یه متر فاصله بزارید اول نق میزنه بعد تلاش می‌کنه که بره سمتش . بچه با گریه هیچیش نمیشه والا.

2706