2726

خب ادم که برا مادرخواهر و برادر و پدرش که نمیزاره پروفایل رو...اکثرا همه برا خانواده شوهر تیکه میزارن...

من خیلی ناراحت میشم...میبینم..مثلا مینویسه قالی از چند رنگ بودن زیر پاست..پس یک رنگ باش.

مثلا این یه نمونه اش...حالا منم توی واتساپ وویس دادم بهش البته هنوز نیومده..

بهش مودبانه حرفمو گفته که با حالت دعوا..منتظرم نتشو بازکنه ببینه..

واقعا حوصلمو سر میبره تا الان هزاربار این کارو کرده..اگه لامصب مگه چیکارت کردیم ناراحتی بیا حرفتو رودررو بزن..همه مشکلات خودشونو دارن تو دیگه چی میگی..خیلی انتظارش بالاست از ادم..سال ۹۷ برا عروسیم پنجاه هزار گداشت توی پاکت داد.بخوره تو سرش...ولی همش از پدرمادر من و حتی من انتظار داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خاهرشوهر منم شبانه روز تاکیددددددد میکنم شبانه روز دست نوشته ی تیکه دار خودشو میزاش 

توواتساپ خودش مبنوشتو استوری همشم میزد عروسای عزیزمون دقت فرمایید 

بقران قسممممما

مام ک هف عروسیم

حتی یکیمونم واکنش نشون نمیدادیم

اینک عددی حسابش نکنی بهتری جواب سوزززززناکه

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2728

مستقیم که نگفته 

الان میاد میگه حرفو بنداز زمین صاحبش میاد برمیداره 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

به نظرم اشتباه  کردی چیزی نوشتی من خاهرشوهرم اینجوریه منم استوری هاشو نمیبینم  

یه حرفی هم میگند حرفو میزاریم وسط مال هرکی هست بر میداره تو به خودت گرفتی اینم همینو میخاست باید استوری هاشو نبینی اینجوری بیشتر میسوزه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

کاش نمیفرستادی 

به این ادما بی اعتنایی خیلی بهتره

اصلا بعدا به گوشش میرسوندی مثلا گوشیت ریست شده شماره های واتساپت پاک شده

که ینی اصلا من پروفای تورو نمیبینم

الانم که دیگه فرستادی پاکم کنی فایده نداره

یه مامان بابا با موهای موج دار معمولی🤨این مامان بابا یه روز فکرشم نمیکردن♦️یه پسر با موهای خیلی صاف و لخت ♦️ و یه ♦️دختر تپلی با موهای خیلی فرفری ♦️داشته باشن😍😂من و همسرم وصیت کردیم که بعد از فوتمون اموالمون به صورت مساوی بین دختر و پسرمون تقسیم شه،دختر مو فرفریه من باید بدونه هیچوقت سهم کمتری از داداشش نداره♥️من یک مادرم🤱هیچ کس مرا مجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را ،تا بدانم لبخند کودکانه اتان می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشد🌿من نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین🌍بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی شماست،من هیچ نمی خواهم،دست کودکیتان را میگیرم تا شمارا به فرداهای زیبایتان برسانم👩‍👧‍👦این رسالت وتکلیف من است وهیچ منتی از من بر شما وارد نیست، من با اختیار خود و عشق شما را به این دنیا خوانده ام❤❤از سال ۹۴ پیشتون تو سایتم،داستان زندگیم چن روزی پربازدید بود،همونم که کلی بهتون میگفتم دعا کنید خدا بهم یه دختر بده یادتونه؟🌼وبه آرزوم رسیدم😍

کارتون اشتباه بوده دیگه 😑پرفایل یچیز شخصیه و علاقه اییه هرکی هرچی دوستداره میزاره شاید اصلا منظور شما نیستین واسه دوستی اشنایی  بعضی از متنام بی دلیل ب دل ادم میشینه والا در عجبم 

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره

زیرش شما را تگ کرده که به خودت گرفتی ؟ 

هر کسی اختیار داره هر چیزی را استوری کنه ، شما خیلی رفتارت غلط بوده که استوری هاشو دیدی و غلط تر اینکه به خودت گرفتی و ویس هم براش فرستادی ...... حالا ببین همین کار اشتباهت چه عواقب بدی از جانب برادرت براتون بوجود میاره

2706