2737
2734
عنوان

پسرم شهریور یکسالش میشه ولی نمیشینه

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 28 پست
قد و وزنش چطوره؟ گردن گرفته کامل؟ غلت و چهار دست و پا چی؟

وزنش کمه.ولی ۴ دستوپا میره غلت هم همینطور از ۴ ماهگی .از وسایل میگیره بلندمیشه وبا کمک مبل راه میره فقط خودش نمیشینه. اگه رو مبل بنشونمش یا ب پشتی تکیه بدمش مشینه ولی خودش دستشو بزاره زمین یوری بشینه نه

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلا یا سرپاس یا درازکش😅

عزیزم بچه ات صحیح وسالم هیچ مشکلی نداره نگران نباش فقط احتمال داره یه رگ شیرازی داشته باشه خسته اس😂😂

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738
۴دستو پا میره از مبل هم میگیره پا میشه راه میره ولی نمیشینه

اخی خودا

نگران نباش چون چهار دست و پا زودتر میره  تنبلیش میاد بشینه و البته شیطونه

دختر منم اینطور بود

خوشبختی یعنی : چه دور ؛ چه نزدیک                                       هنوز کسی باشد که بی بهانه دوستت داشته باش...!♥️       زندگی مانند دوچرخه سواری است ؛ که برای حفظ تعادل باید به حرکت ادامه دهی 🚴🏻‍♀️        
چقد عجیب😐بعد چهاردست و پا رفتن دراز میکشه؟

دختر منم الان نه ماهشه...از شش ماهگی چهار دست و پا رفت اما نمینشست....هشت ماهگی نشست

خوشبختی یعنی : چه دور ؛ چه نزدیک                                       هنوز کسی باشد که بی بهانه دوستت داشته باش...!♥️       زندگی مانند دوچرخه سواری است ؛ که برای حفظ تعادل باید به حرکت ادامه دهی 🚴🏻‍♀️        
خدا حفظش کنه.چقد بامزه هستن بچه هاتون😂😂😂

فدات عزیزم