2410
2553

تصمیم دارم بچه ام رو مهد کودک ثبت نام کنم اما نگران کرونا هستم از طرفی هم کلافه است توی خونه

ثبت نام کنم؟  دو دل هستم

🌸تابستون بود بارون میبارید من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون درخت بهار نارنجی ام که بعدازظهر تابستون اون سال عطرش حیاط خونه رو پر کرده بود🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم پسرم بایدبره پیش دو خیلی میترسم 

شرابط قرمز شده دوباره؟ 

🌸تابستون بود بارون میبارید من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون درخت بهار نارنجی ام که بعدازظهر تابستون اون سال عطرش حیاط خونه رو پر کرده بود🌸
اول چندبار برو مهد مورد نظر رو ببین مربی هارو سروصدای نگهداری بچه هارو بعد تصمیم بگیر  برخورد ...

بخاطر کرونا گفتم عزیزم 

2714
بخاطر کرونا گفتم عزیزم 

من که یبار رفتم یجارو دیدم چرک و کثیفی از همه جا میبارید 

حتما جای تمیز و خلوت انتخاب کن و نوزاد نگهداری نشه چون گریه میکنن باعث استرس بچه های بزرگتر میشه 

بچه من میره مهد کرونا هیچی همش مریض میشه  اگه سرکار نمیری و خونه ای نبر ماها مجبوریم

آخه گناه داره همش توی خونه است