2737
2734
عنوان

واقعا خانواده ی من چرا انقد خسیس تشریف دارن 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2124 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم تا حدودی درکت میکنم. منم نه همه خانواده ام ولی برادرام این مدلی بودن. همیشه من براشون مایه میذاشتم ولی وقتی نوبت جبران می شد خانماشون یه جوری رفتار میکردن که انگار من وبال گردنشون شدم. یعنی تمام محبت های منو فراموش می کردن و فکر میکردن خیلی بهشون طلم شده که مجبورن مثلا یه پول کوچولو به من تعارف بزنن.

الان که دیگه باهاشون رابطه ام رو قطع کردم ولی خب تو لازم نیست قطع رابطه بکنی. فقط تایم ناهار و شام نرو اونجا . فقط در حد سر زدن برو و بپذیر که اینا اینجوری هستن و نه خیلی دست و دل بازن نه حتی ذوق و شوقی دارن برای تبریک تولد و اینجور چیزا. با این مساله کنار بیا و دیگه ازشون انتظاری نداشته باش.

شوهرتم همین که به روت نمیاره یعنی آدم فهمیده ای هست. 

به جون بچه هام تا دعوت نکنن نمیرم هر دو ماه یه بار کلا غروب ها میرم میشینم با بچه ها برمیگردم   ...

پدر منم دلش نمیاد بچه هاشو دعوت کنه فکر کن اونقد خسیسه که شب یلدا و این مراسمات ما جرات نداریم بریم خونشون

کارشون خیلی بده  یه فکر اساسی میخاد

فقط میگن شما بدین ما بخوریم اونروز شوهرم تلفنی با مامانم حرف زده بود گفته بود دلم دلمه میخواد مامانم زنگ زده بود میگف میخوام بیام خونتون دلمه درست کنیم گفتم خودم درست کردم گف باشه پس زیاد بزار ما هم بیایم گفتم آب ما هر روز غروب میره هر وقت میاین ناهار بیاین من شبا نمیتونم پذیرایی کنم گف باشه اشکال نداره چی میشه بزار میایم  خودش درست نکرد شوهرم پیش اون گفته بود ديگه بهانه کرد بیاد خونه ی ما منم درست کردم اومدن خوردن رفتن 

2738
فقط میگن شما بدین ما بخوریم اونروز شوهرم تلفنی با مامانم حرف زده بود گفته بود دلم دلمه میخواد مامانم ...

معلومه ک خیلی مهربونی شما  زیاد بهشون رو نده     خودتو اذیت نکن

به خدا امید داشته باش.همه چی درست میشه
نمیدونم چرا اینجور باید باشن، بچه ی آدم نیاد کی بیاد آخه بنظر من یه مدت کمرنگ باشید اگر چیزی گفتن ش ...

نه بابا بیچاره شوهرم میبینه اخلاقشونو کلا نمیگه بریم من کلا نمیرم شام و ناهار خونشون تا خودشون دعوت نکردن نمیرم اصلا براشون مهم نیس 

عزیزم شما هم نکن و حرص نخور. شما که خودتون یه خانواده این، منظورم دو تا بچه دارین، خودتون برین پارک ...

چند وقت پیش کرونا گرفتیم مامانم یه سوپ نپخته برامون زنداییم سوپ آورد آب پرتقال آورد دلمه درست کرده بود آورد داد رفت ولی مامانم هیچی حتی زنگ هم نمیزد میگف پیش بابات خودم زنگ نمیزنم ها بشنوه شما مریض هستین خودشو میزنه به مریضی حوصله ندارم گفتم باشه نزن ولی اونا کرونا گرفته بودن من میرفتم سر میزدم غذا میبردم 😑😑

2706