2733
2734

همش از من انتظار دارن که براشون هر کاری بکنم ولی خودشون هیچی نمیکنن همیشه پیش شوهرم خرابم میکنن دوروز بود تاسوعا و عاشورا رفتیم خونشون بخدا یه نون نگرفتن یه غذا نزاشتن فقط یه چایی دم میکردن شوهرم هر روز  ۱۰۰ هزار داد به صبحانه بردیم خونشون ظهر ها به شوهرم گفتن برو نذری بیار خانواده شوهرم هر سال نذری میدن برادر و خواهرش مامانم حتی سر سفره یه سبزی هم نزاشت خشک و خالی همون غذا رو گذاشتن شوهرم رفت نوشابه گرفت  خوردیم دخترم ۹ سالشه با خواهرم جناق شکوندن دخترم برد تا شب یه مارشمالو ۷ هزاری رو نگرفت بچه همش گف خاله من بردم باید بگیری خودشو زد به اون راه  در حالیکه من از عید به بعد یه میلیون خرج کردم واسش چتد روز پیش هم تولدش بود ۳۵۰ دادم بهش حداقل مامانم می‌گرفت بجای خواهرم بچه تا شب خواست نگرفتن  به خدا  بچه ی من نیاز نداره هر بار میرم فروشگاه ۵۰۰ یا ۶۰۰ هزار میدم فقط به  تنقلاتش  ولی بچه بود خوشحال بود که برده خیلی اخلاقای بدی دارن همش از من انتظار دارن تو رو خدا خانواده های شما هم اینطوری هستن؟ بخدا بهم عیدی هم ندادن شوهرم به مامانمو خواهرم داد اونا به من عیدی ندادن منم پیش شوهرم خجالت میکشم اون چیزی نمیگه ها ولی خب حتما تو دلش فکر میکنه دیگه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بخدا خیلی اخلاقشون بده چند بار من شام پختم رفتیم پارک بعد گفتم دفعه بعد هم شما بزارین بریم نوبت اونا ...

چ بهونه اییی اوردن🤣😂😂

به خدا امید داشته باش.همه چی درست میشه
2738
کارشون خوب نیست والا

همیشه عادتشونه تو تولدم حتی یه استوری نزاشتن تولدمو تبریک بگن من کیک گرفتم بردم خونشون گفتم چرا تبریک نگفتین استوری نزاشتین من انتظار کادو نداشتم ولی یه استوری که میتونستین بزارین خواهر شوهرم گذاشته بود اینا نزاشته بودن به قرآن بلایی سرم آوردن یه هفته گریه کردم گفتن واسه چی کیک گرفتی آوردی منت میکنی 

دوست عزیز شما خودتون اونارو بد عادت کردین از بس خرج کردین پر توقع شدن ی مدت همه ی خرجارو بزارین کنار اگرم گفتن بگین هرچیزی دوطرفعش خوبه ماگفتیم شاید شما دوس ندارین دیگ انجام ندادیم حالا اگ شما مایلین اول شروع کنید

خب وقتی میبینید اینطورن چرا میرید آخه نرید تا کدورت پیش نیاد و احتراما حفظ بشه ماهی یکی دوبار در ح ...

به جون بچه هام تا دعوت نکنن نمیرم هر دو ماه یه بار کلا غروب ها میرم میشینم با بچه ها برمیگردم  تا دوهفته پیش  شوهرم میگف  یادم نمیاد کی رفتم خونشون تا خودشون دعوت کردن رفتیم  کلا مامانم دلش نمیاد سر سفره اش بشینیم 

2706