2737
2734

دخترمن الان یک سال و هفت ماهشه وزنش ۷ کیلو و نیمه وزن تولدشم ۲/۵ بود.آزمایشاتی که ازش گرفتن مشکلی نداره فقط کم خونی مینوره.میخوام ببرمش شیراز دکتر فقط نمیدونم چه دکتری باید ببرم گوارش تغذیه یا اطفال موندم پیش کی ببرمش.

خوب غذا نمیخوره اما بهداشت که میبرمش میگه رو نمودار خودش پیش میره یکی از دکترا هم گفت بخاطر ژنتیکشه ولی بچم فسقلیه الان چند وقتی خوب وزن اضافه نمیکنه چه دکتری ببرمش الان دیدم هم تیروئد هم تغذیه هم گوارش هم اطفال هستن

کاربر خیلی قدیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اگر روی نمودار رشد خودش داره درست پیش میره،زیادکاری بهش نداشته باش،،،اما اگرنمودار خودش مشکل داره برو دکتر اطفال بررسی کن.اگرنیاز باشه دکتراطفال خودش معرفی میکنه پیش چه دکتر دیگه ای باید بری

البته یک دکترقدیمی وکاربلد بهم گفت،بچه ها از۸ماهگی تا۲سالگی نوسان وزن دارن.نگران نباش وبعد۲سالگی اگرنمودارش خوب نیست بررسی جدی کن

پسر من وزن تولد۲۸۰۰بود والان۹/۵هست .۱۸ماهشه

خدایا بی نهایت شکرت
اگر روی نمودار رشد خودش داره درست پیش میره،زیادکاری بهش نداشته باش،،،اما اگرنمودار خودش مشکل داره بر ...

بهداشت میگه رو نموداره

ولی آخه تا کی چشم انتظار باشم رو ترازو

اویل خیلی حساس بودم خیلی تو فکر بودم ولی جلوی بقیه بروز نمیداد انقدر حرف میشنیدم از همه

آخه هر چقدرم رو نمودار باشه وزن ۷ کیلو مال بچه ۱۹ ماهست..

کلا غذا نمیخورد حالا یه ماهی هست یکم بهتره ولی پیشرفت وزنی نمیبینم الان فک کنم ۴،۵ ماهی هست ۱۰۰ گرم ۱۰۰ گرم رفته

کاربر خیلی قدیمی
بهداشت میگه رو نموداره ولی آخه تا کی چشم انتظار باشم رو ترازو اویل خیلی حساس بودم خیلی تو فکر بودم ...

بچه ها هرچی سنشون بالاتر میره،افزایش وزن کمتری دارن

وقتی یکسال به بالا هستند مثل نوزادیشون دیگه ماهی نیم کیلو یا یک کیلو بالا نمیرن

همین صدگرم ودویست گرم افزایش وزن درسته،ازاینکه وزنش اصلا بالا نره خیلی بهتره

من هم دیگه حساسیت نشون نمیدم.با خودم میگم هرکاری تونستم کردم،ولی بچه ام ریزنقش وکوچیکه کاری نمیتونم بکنم...ان شاا..بعد دوسالگی که دیگه کاملا از شیرگرفته شد جهش وزنی داره

خدایا بی نهایت شکرت
2706