2733
2734
عنوان

خسته شدم از فکر کردن نمیدونم برم حقوق یا فرهنگیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 47 پست
مثلا اگه ترازت زیر ۷هزاره شانش قبولی تو فرهنگیان کلا کمه بالا ۸هزار خوبه

بالای ۸ هزارم ولی دبیری تو شهرستان ما نیست اصلا

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جامعه هم پر وکیلای خانوم موفق هس چه بسا خیلیاشون از آقایون خیلی موفقترن

از لحاظ سختی شغل و بیکاری گفتم گلم

معلمی وقت آزاد بیشتری داری حقوقش کمه ولی درست مدیریت شه خوبه

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
2728
فکر کنم سختی کار برای حقوق ببش تر باشه تا بتونی ب شغل ایده آلت برسی چون با حقوق یا وکالت باید بری یا تازه فارق التحصیل ک شدی استخدامی شرکت کنی ببینی قبول میشی یا نه. وکالتم ک بری بازم سختی کار خودشو داره تا بتونی تو شغلت موفق بشی
از لحاظ سختی شغل و بیکاری گفتم گلم معلمی وقت آزاد بیشتری داری حقوقش کمه ولی درست مدیریت شه خوبه

قصد کردم چند ماه که گذشت اگر خدا خواست قبول شدم مصاحبه؛ یه مدتی بعد مشاوره مدرسمون رو بردارم برا دانش آموزای مدرسه خودمون

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️

کلا نظر شخصی من اینه ک شما با فرهنگ 4 سال جلوتری از لحاظ پیشرفت تو زندگی. شما از روز اول حقوق بگیر میشی و تو این 4 سال می تونی خیلی کارها کنی ولی هر شغل دیگه ای شما باید 4 سال وقت بزاری بعد بری مثلا وکالت آزمون بدی و قبول بشی این حالت خوش بینانه اش هس بعذ تازه درآمد زایی کنی

از لحاظ سختی شغل و بیکاری گفتم گلم معلمی وقت آزاد بیشتری داری حقوقش کمه ولی درست مدیریت شه خوبه

وکالتم شغل آزاده هر زمان دلت میخواد پرونده میگیری دلتم نخواد نمیگیری

و گاه تمامِ عشق به دور ایستادن است...
2738
آموزش ابتدایی که خوبه.  رشته حقوق هم خوبه. ولی بعدش باید آزمون وکالت بدن که فوق العاده سخته. خ ...

یه زمانی بله شاید مثلا ۵ سال پیش ولی با طرح تسهیل دیگه نه ظرفیتی هس نه رقابت امسال ده هزارتا رو پذیرفتن

و گاه تمامِ عشق به دور ایستادن است...

من آشنایی داشتم ک برای پزشکی خونده بود ولی نیاورد و فرهنگیان آورد خیلی گریه کرد خیلی. بهش گفتم ماه اول ک حقوق تو بگیری اشکات فراموشت میشه درسته پزشکی خیلی باکلاس و آینده روشنی داری ولی شما باید 8 سال درس بخونی تازه بشی پزشک عمومی حالا چند سالم بخون تا تخصص بگیری. فرهنگیان تو این 10 سال مدیریت کنی حقوقتو کلی پیشرفت می کنی ب همه چی میرسی تا اون روزی ک تازه بخواهی پزشکی بگیری

کلا نظر شخصی من اینه ک شما با فرهنگ 4 سال جلوتری از لحاظ پیشرفت تو زندگی. شما از روز اول حقوق بگیر م ...

ماهی چقدره که انقدر دست و‌پا میشکنن واسش؟

اهدای عضو.....اهدای زندگی ❤

اگه به درامد احتیاج داری فقط و فقط فرهنگیان

از ترم اول حقوق داری

درسته کمه ولی به استقلال میرسی

حقوق و وکالت هم شده مافیایی

دیگه به این راحتیا به کسی پروانه وکالت نمیدن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
بعد نمیگی دکتر متخصص به یک ماه کل اون 10 سال معلم را به دست میاره

خب اون ک فارغ ک هم شد یکی دوسال طول میکشه تا جا بندازه خودش رو:/ من رشته ام انسانیه نمیتونم خودمو با پزشکی مقایسه کنم

2706