2726
عنوان

کیا تو بارداری استرس داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 44 پست
وای اصلا نمیدونم چیکار کنم دیشب نصف شب دلم آشوب شده بود همش ب سلامت بچه فکر میکنم سالمه یا ن،، بیشتر ...

بشین فیلم خوب ببین کتاب راجب تربیت بچه بخون حال خودتو خوب کن نگران نباش فعلا زوده برای این که اتفاقی براش بیفته

13 تیر،،،،، هنوز بتام خیلی کنه سه روز پیش 50 بود همونم است سیم کرده

من 18 تیر پریود شدم، 12 مرداد بی بی چکم مثبت شده ،اما فقط دل درد دارم کمی، میترسم پوچ باشه،البته تجربه بارداری دارم اما دفعه قبل خیلی علائم داشتم و دخترم خیلی اذیت کرد تا بدنیا بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 18 تیر پریود شدم، 12 مرداد بی بی چکم مثبت شده ،اما فقط دل درد دارم کمی، میترسم پوچ باشه،البته تجر ...

عزیزم منم سر بچه اولم خیلی علایم داشتم سر دومی هیچ علامتی ندارم . دلیل نمیشه بخام استرس داشته باشم

آرام باش فقط خدا می دونه چی میشه

مغز ک مهمتره،،، الان مغزش داره تشکیل میشه فکر کردن بهش میترسونم 

اون زمانی استرس مادر رو درک می کنه که تک تک سلولاش داره تشکیل میشه و بزرگ تر میشه الان استرس هی استرس بیشتر میاره تشدیدش نکن هیچی نیست من بهت قول میدم

2728
من 18 تیر پریود شدم، 12 مرداد بی بی چکم مثبت شده ،اما فقط دل درد دارم کمی، میترسم پوچ باشه،البته تجر ...

چ زود بی بی چکت مثبت شد،،، من چون بتام پایینه استرسم بیشتر شد،،، ولی یکی از دلایلش کنار گذاشتن موبایل چون عادت ب موبایل داشتم، شما با موبایل کار می‌کنید 

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 
اون زمانی استرس مادر رو درک می کنه که تک تک سلولاش داره تشکیل میشه و بزرگ تر میشه الان استرس هی استر ...

خداکنه این چند روز چیزی‌ نشده باسه،، البته طبق آزمایش بتا لقاح خیلی دیر بوده و شاید تازه شروع ب تشکیل شدن باشه

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 
۸ماهشه خیلی نگرانم

نگرانی نداره، خواب شبش رو تنظیم کن، مثلا سر یک ساعت مشخص ساعت 9 شب خاموشی بزن، مراقب باش 4 یا 5 ساعت قبلش نخوابه، خاموش کردی اصلا باهاش حرف نزن، گریه کرد هر 3 4 دقیقه بگو شبه، لالا، یک هفته طول میکشه یاد بگیره بخوابه، اگر رو پا می‌خوابه رو پات اینکارارو بکن

اون زمانی استرس مادر رو درک می کنه که تک تک سلولاش داره تشکیل میشه و بزرگ تر میشه الان استرس هی استر ...

باور کن الان موبایل گرفتم دستم آروم شدم یکی از دلایلش ترک موبایل ک واقعا سخته چون من عادت دارم با نویابل میخوابم یه نیم ساعتی میچرخم تو نت و خوابم میبره 

عزیزم من خودم بخاطر مشکلات گذشته تپش قلب داشتم و همش دست درد و قلب درد دکتر قلب میگفت قلبت مشکلی ندا ...

ببین بسپار به خدا همه چیو 

ذره ای به اینکه وای میخواد چی بشه فکر نکن، فقط و فقط به تاریخ زایمانت فکرکن به بغل کردنش و بوی نفس هاش... و اینو یادت باشه خدا هیچ شری برای بندش نمیخواد هرچی باشه تماما خیر و خوبی هست که هیچکدومش بدون حکمت نیست

باورت میشه من بارداری قبلیم سه ماهونیم زجر کشیدم از ویار بگیر تا لک و خونریزی و ... اما دقیقا ماه چهارمم داشت تموم میشد حالم خوب شده بود و تقریبا هیچ مشکلی نداشتم که یهو ورق برگشت و بچم از دست دادم ... از هر سمتی به قضیه نگاه کردم دیدم جز اینکه خواست خدا بوده دلیلی نداشت منم راضی شدم به رضای خودش

فرشته ی قشنگم رو سپردم به خدا...قراره شفیع من و همسرم بشه ☺خداجونم دلم براش خیلی تنگه میشه بازم پسرمو بهم برگردونی ....
طبیعیه پس بنظرت

من ک هنور علاعم پریودی دارم اولش ک کمر درد سدبد و درد سینه الان کمرم بهتر شده 

ببین بسپار به خدا همه چیو  ذره ای به اینکه وای میخواد چی بشه فکر نکن، فقط و فقط به تاریخ زایما ...

آخی عزیزم حکمت خدا بوده،،، ببین من از چیزی نمی‌ترسم بی دلیل این استرسه تو وجودم مثلا دیشب نصف شب از خواب پریدم گریم گرفته بود اصلا نمیدونم چم بود بلد شد ساعت 3 رفتم حموم ک حالم بهتره بشه و  زدم زیر گریه 

چ زود بی بی چکت مثبت شد،،، من چون بتام پایینه استرسم بیشتر شد،،، ولی یکی از دلایلش کنار گذاشتن موبای ...

من سر اولی خیلی رعایت کردم، تغذیه و موبایل و... دخترم شب بیدار،کولیکی، بدقلق، قشقرقی،ریفلاکسی بود، تازه حساسیت به پروتئین گاوی هم داره، این یکی و نمیخوام انقدر خودمو عذاب بدم

2706