2726
عنوان

خوش به حال فرناز حس زاده...

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 35 پست
چقدر شوهرتون بد رفتار کرده😕😕الان حتما دخترتون از درس و کنکور متنفر شده با این کار

از پدرش بدش میاد. شوهرم خیلی دست بزن داره. خیلی سز رشته پزشکی با ما دعوا میکنه. 

حالا فامیل شوهرم دخترشون رتبش خوب بوده پزشکی قبول میشه. خیلی نگرانم.  مادرشوهرم همش داره در موردش حرف میزنه. حالا آخر  شهریور  نتایج بیاد شوهرم دیوانه میشه. همه ما را به خاطر پزشکی دعوا میکنه. 

اسیر شدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیا بخاطر اسمش میرن پزشکی مثلا کلاس داره و بعضیا بخاطر عشقی که دارن میرن 

بیشتر همون جو و کلاس گذاشتن بااسمشه که خیلیارو درگیرخودش کرده

درحالی که اینده شم فقط درصورتی خوبه که بتونن تخصص و فوق تخصص بگیرن که اونم خیلی سخته وگرنه حقوق و مزایای انچنانی نداره فقط اسم داره

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728
واقعا پزشکی چیه آخه. رتبه دخترم اومد شوهرم عصبانی شد.کتک زدش.   شوهرم خودش عاشق رشته پزشکیه. می ...

چرا کتک آخه؟

مگه خودش دوست داشته رتبش بد بشه؟

چرا کاری میکنید تا چندسال اسم کنکور میاد بترسه؟

بذار بچه هرچی دوست داره بره شاید اصلا دوست نداره پزشکی

من خودم پشت کنکور موندم میفهمم چه حالی داره اون بچه

بخدا افسردگی گرفتم از این کنکور 

اذیت نکنید اون دختر رو

بیشتر همون جو و کلاس گذاشتن بااسمشه که خیلیارو درگیرخودش کرده درحالی که اینده شم فقط درصورتی خوبه ک ...

بله دقیقا یه پیج داشتم که اکثرا توش پزشک بودن همه کامنتا فقط شده بود ناراحتی و نارضایتی تعجب کرده بودم از اینکه پزشکا هم راضی نبودن از پزشک بودنشون

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن
نمیخوام به کسی توهین کنم اما این همه آدم که سر و دست میشکونن ملت یه کشور جهان سومی هستن با طرز تفکر. ...

تا یه جایی موافقم ولی واقعیت اینه رشته های پزشکی درامد خیلی چشم گیری نسبت به رشته های دیگه دارن 

حقوق یه تازه کار تو همین رشته از یه سابقه دار بیشتره مردمم که برای پول بیشتر سر و دست میشکونن...🙂ادم میتونه با علاقه هم پیش بره البته

اینجا مثل یه دفتر خاطرات میمونه برام،هرچی به ذهنم میرسه رو اینجا مینویسم تا یادم بمونه:) 
نه خبری هم نیست . پزشکی میخونم  اما اگر برمیگشتم حتما میرفتم بتربیت معلم تا بتونم زندگی کنم&nbs ...

دختر عموی من پزشک عمومیه خیلی حقوق و مزایای انچنانی نداره

ولی پسرداییم که تونست تخصص شو گرفت ، نسبتا وضعش بهتره 

ولی خب خیییلی سخته قبول شدنش و نیاز به تلاش و کوشش زیادی داره

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
نه خبری هم نیست . پزشکی میخونم  اما اگر برمیگشتم حتما میرفتم بتربیت معلم تا بتونم زندگی کنم&nbs ...

چرا میشه لطفا دلایلتون هم بگید؟ من پرستاری قبول شدم نمیدونم برم یا نه بنظرتون بمونم پشت کنکور برای پزشکی؟

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار، قدر نوشیدن یک چایی بمانی کافیست...
از پدرش بدش میاد. شوهرم خیلی دست بزن داره. خیلی سز رشته پزشکی با ما دعوا میکنه.  حالا فامیل شو ...

چقدرحس بدی پیداکردم نسبت به مادرشوهرت خیلی خوب بچه تربیت کرده حالاشده آتیش بیارمعرکه!

دختر عموی من پزشک عمومیه خیلی حقوق و مزایای انچنانی نداره ولی پسرداییم که تونست تخصص شو گرفت ، نسبت ...

دقیقا باید کل زندگیتو بزاری قبول شی بعدشو دیگه خدا میدونه چی بشه 

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن

نمیگم بعد از اینکه قبول بشی خوشبخت میشی هر راهی سختیای خودشو داره ولی مطمئنن بعد همه سختیایی که میکشین نتیجه اشم میبینین

اینجا مثل یه دفتر خاطرات میمونه برام،هرچی به ذهنم میرسه رو اینجا مینویسم تا یادم بمونه:) 
 تا یه جایی موافقم ولی واقعیت اینه رشته های پزشکی درامد خیلی چشم گیری نسبت به رشته های دیگه د ...

دقیقا درسته و منم همینو گفتم که بخاطر شرایطی که جامعه تحمیل کرده چون کشورهای پیشرفته چنین تفاوت درآمدی وجود نداره، برعکس فقط شیفت های سخت و طولانی هست و پزشکی میمونه برای کسایی که واقعا علاقمندن به این رشته، اما تو کشور ما همه دانش آموزا و خانواده ها خواسته و ناخواسته علاقمند شدن انقدر که تفاوت زندگی پزشکا رو هر روزه جلو چشمشون دیدن

💚💖
چرا میشه لطفا دلایلتون هم بگید؟ من پرستاری قبول شدم نمیدونم برم یا نه بنظرتون بمونم پشت کنکور برای پ ...

یکی از اقوام ما قبول شد رفت به نظر راضیه

ولی خب شیفت بندی دارن بعضی وقتا ممکنه شبا شیفت داشته باشی باید وقتت ازاد باشه

2706