2726
عنوان

خوش به حال فرناز حس زاده...

822 بازدید | 35 پست

کاش من به جاش بودم 

واقعا چجوری میشه پزشکی اورد؟ با چه رتبه ای

اینجا مثل یه دفتر خاطرات میمونه برام،هرچی به ذهنم میرسه رو اینجا مینویسم تا یادم بمونه:) 

نگو خوش به حالش ؛ چون پشتوانه اش یه تلاش قوی بودن .. قطعا خیلی اذیت شده تا ب اینجا رسیده .. خوش به حالش رو ب کسی میگن که شانسی قبول شده

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مصاحبه کرده بود فک کنم از نهم به بعد دیگه سه سال دبیرستان تست و....‌کارکرده

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂
2728
مصاحبه کرده بود فک کنم از نهم به بعد دیگه سه سال دبیرستان تست و....‌کارکرده

آره انگار وضعیت مالیشونم خوب بوده کلاسای شبیه ساز و ... شرکت می کرده

اینجا مثل یه دفتر خاطرات میمونه برام،هرچی به ذهنم میرسه رو اینجا مینویسم تا یادم بمونه:) 
واقعا پزشکی چیه آخه. رتبه دخترم اومد شوهرم عصبانی شد.کتک زدش.   شوهرم خودش عاشق رشته پزشکیه. می ...

چقدر شوهرتون بد رفتار کرده😕😕الان حتما دخترتون از درس و کنکور متنفر شده با این کار

واقعا پزشکی چیه آخه. رتبه دخترم اومد شوهرم عصبانی شد.کتک زدش.   شوهرم خودش عاشق رشته پزشکیه. می ...

ای بابا با کتک وسرزنش نه تنها این دختر بهتر نمیشه که حال روحیش بدترم میشه من خودم کنکوری مدرکش میکنم واقعا الان استرس وناامیدی......

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂
چرا هست  اگه نبود اینهمه ادم بخاطرش سر و دست نمی شکستن

نمیخوام به کسی توهین کنم اما این همه آدم که سر و دست میشکونن ملت یه کشور جهان سومی هستن با طرز تفکر.... و ماحصل یه جبری که بهشون تحمیل کرده فقط پزشکا میتونن خوشبخت باشن وگرنه هیچ کشور پیشرفته ای پزشکی چنین تفاوتی با سایر رشته ها نداره

💚💖
2706