2726
عنوان

بچم صحبت نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 77 پست
انشاالله حرف میزنه نگران نباش اصبا پسر دختر خاله ام امسال که ۴ سالشه یه دفعه ایی زبون باز کرد واما ا ...

عه مگه ربطی ب صحبت کردنش داره؟

حال دلم خوب بود ولی افسوس ک خرابش کردی
خب اره میگه ولی منظورش ما نیسیم ما رو ک کار داره با اشاره بهمون میفهمونه یا دستمون ومیگیره به سمتی م ...

آره میفهمم چی میگی.پسر یکساله منم همینجوره. درصورتیکه دخترم از ۵ ماهگی مامان بابا میگف و یکسالگی ماشاءالله قشنگ حرف میزد. ولی پسرم مث اون نیس اصلا. بچه ها فرق میکنن باهم

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی از بچه ها دیرتر حرف میان و ارثی هست از خانواده شوهرت کسی این مدلی نبوده! نگران نباش اصلا

تنها کسی ک ۵سالگی بحرف اومد دختر ابجیش بود ک‌اونم میگفتن رفته رو کمد اویزون کمدش شده کمد افتاده روش ترسیده دیگه بحرف نیومده مابقی زود بحرف اومدن

2728
خب اره میگه ولی منظورش ما نیسیم ما رو ک کار داره با اشاره بهمون میفهمونه یا دستمون ومیگیره به سمتی م ...

نوه عمه منم اینجوری بود الان عین چی حرف میزنه

دو زبانه اید؟

بچه ها تیکرو همینجوری گذاشتم
الان دخترخواهرشوهرم تقریبا دو وسال و نیمشه تازه یکم حرف میزنه. بچه دخترخالمم الان تقریبا دوسالشه تاز ...

چرا بچه های این زمونه دیر بحرف میان

کلا پسرا دیر تر صحبت میکنن منم پسر اولم ۳ سال و نیم صحبت کرد پسر دومم هم نزدیک ۳ سالش فقط میگه مامان بابا آب نه این 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
بله باور کنین یادمه تقریبا داشت سه سالش میشد میخاستم سر بسرش بزارم ک به حرف بیارمش رفتم نشستم بغل ...

خداشکر دعا کنید بچه منم بحرف بیاد بچه اولمه بعد چند سال انتظاری خدا بهم داده

چرا بچه های این زمونه دیر بحرف میان

بنظرم میبینه بچه ک شمای مادر یا اطرافیان دیگه 

گوش جان سپردیم ک اشاره کنه تا بفهمیم چی میگه و انجام بدیم تنبل میشه

از تکنیک های ب حرف اوردن استفاده کنین براش

اشاره هاش رو ب ظاهر متوجه نشین

براش گزینه بزارین ک با حرف زدن انتخاب کنه

تشویقش کنین و جایزه برا حرف زدنش بهش بدین بلکه تنبلی رو کنار بزاره و راحت حرف بزنه

تا وقتی ب همه اشاره هاش عمل کنین ب خودش زحمت حرف زدن نمیده

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
آره میفهمم چی میگی.پسر یکساله منم همینجوره. درصورتیکه دخترم از ۵ ماهگی مامان بابا میگف و یکسالگی ماش ...

اره بچه منم پسره میگن پسرا تنبل تره 

حتی راه افتادنش هم دیر بود یسال و دوماهش ک شد راه افتاد

2706