2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
انقدر ادم بیشعوری هست که اینم جواب نده.  باورت نمیشه یهدبار اعصابم خورد شد گفتم بجا دست سم دار ...

خودتو درگیرش نکن همونجور که اون بی محلی میکنه توهم بی تفاوت باش اصلا خودتو پیش همچین ادمایی کوچیک نکن یا اخلاقشونه یا هم خیلی به خودشون مغرورن:/

اینجا مثل یه دفتر خاطرات میمونه برام،هرچی به ذهنم میرسه رو اینجا مینویسم تا یادم بمونه:) 
میخواستم راجع به موضوع مهمی باهات صحبت کنم چون مربوط به توعه راستش دلم سوخت گفتم بهت بگم که اطلاع دا ...

امتحان میکنم نتیجه رو میگم بهت حتما... 

قبلش میخوام اینم اضافه کنم (انگار از راه دوستی نمیشه باهاتون حرف زد) 

امتحان میکنم نتیجه رو میگم بهت حتما...  قبلش میخوام اینم اضافه کنم (انگار از راه دوستی نمیشه ب ...

نه نه  سیاست به خرج بده  

این قسمت اخری  ک گفتی ی تهدید 😂😂 همونی  م گفتمو بنویس 

💚

استارتر من خودمم  جوری  نیستم ک سین بزنم ج ندم  یا کلا ج ندم ولی خوب به شرایط  و حال روحیم هست گاهی 

یماهی سین میزنم ج نمیدم یا دیر ج میدم یا کلا سین نمیزنم 😂

چون حوصلم نمیکشه حرف بزنم چت کنم 

💚
استارتر من خودمم  جوری  نیستم ک سین بزنم ج ندم  یا کلا ج ندم ولی خوب به شرایط  و ...

هوووف انگار از راه دوستی نمیشه وارد شد.
میخواستم راجع به موضوع مهمی باهات صحبت کنم چون مربوط به توعه راستش دلم سوخت گفتم بهت بگم که اطلاع داشته باشی تو دردسر نیوفتین .
بازم خود دانی من تلاش خودمو کردم عذاب وجدانمو نمیگیرم دوست جونی

_________

بد گفتم؟ 

هوووف انگار از راه دوستی نمیشه وارد شد. میخواستم راجع به موضوع مهمی باهات صحبت کنم چون مربوط به توعه ...

😂یکم زیادی خوب باهاش حرف زدی 

یکم باید ی حالت دیگ میگفتی ولی بازم جوابه مهم نیست اینا مهم اینه ک بعدش جواب میده تو سین میزنی 😂

💚
2706