2733
2734
عنوان

کسایی که به شخصیت اقایون اشنا هستن بیان لطفا🙏🙏💔

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 79 پست
نیومده،رفتی؟! چون متوجه شده که من ابراز علاقه داشتم.البته اونم گفته بود منم علاقه مندم و بعد ازمون ...

این فقط برداشت شماست

برداشت من و خیلی های دیگه واقعا این نبوده 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
صد درصد حق تقصیر نداره استارتر ذهن همه ما همینه وقتی چیزی رو دوست داری و نمیرسی ذهن هی میشینه توج ...

بله متاسفانه منم مدتی دچار همچین افکاری شدم مدتها

ولی مهم واقعیت ماجراست ، سعی کردم بپذیرم

و خطاب به استارتر عزیز

ما در جامعه ای زندگی میکنیم ک برای رابطه مرد ها پیشقدم میشن و در واقع یک فرهنگ هست

یعنی اون اقا به اندازه شما از مسئله ی پیش قدم شدن فرار نمیکنن چون عادیه در هر رابطه ای مرد اول جلو میاد

پس وقتی نمیاد یعنی نمیخواد

متاسفانه باید حقیقت رو پذیرفت

در ضمن اینکه تا وقتی با کسی وارد رابطه نشیدید اونم ب مدت طولانی دچار دلبستگی نشید 

ابن احساس شما ب ادمی ک باهاش ارتباط انچنانی ندارید ، زیادیه

کاربر خانم تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد ؛ رها کن ای دل غافل ، خدای بت پرستت را ...حذف تاپیک |

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به این هم فکر کن که اون آقا و اون رابط دوتا دوست هستن  و اگر آدم های اخلاق مداری نباشن چقدر پش ...

الله اکبر!

خودم بگم؟؟

اخه من و اون اقا تاالان جز صحبت های رسمی صرفا در محدوده ی درسی و کاری، چیزی بینمون رد و بدل نشده.

خیلی تابو هست برام که یهوو بخوام این سبک صحبت داشته باشم😥😥😥

واسطه، همسر دوست صمیمی م هست.

2728
این فقط برداشت شماست برداشت من و خیلی های دیگه واقعا این نبوده 

و اینکه احمق،شمایی که قصدی نداری و پشیمون شدی، چرا میای دونه به دونه ی استوری هام رو لایک و گاها رپلای میکنی؟ مثلا همین دیشب اومده کامنتی که زیر یکی از پست های متن ادبی درمورد زندگی رو گذاشته بودم رو لایک کرده.

شاید بگید معاشرت میکنه عین قبل. اما خب بعد مطرح شدن ایت ماجرا اگه قصدی نیست، نباید انگولکی هم درکار باشه!( خیلی خیلی عذرمیخوام بابت بکاربردن این کلمه🙏)

بله متاسفانه منم مدتی دچار همچین افکاری شدم مدتها ولی مهم واقعیت ماجراست ، سعی کردم بپذیرم و خطاب ...

خب ای مرد احمق،شمایی که قصدی نداری و پشیمون شدی، چرا میای دونه به دونه ی استوری هام رو لایک و گاها رپلای میکنی؟ مثلا همین دیشب اومده کامنتی که زیر یکی از پست های متن ادبی درمورد زندگی رو گذاشته بودم رو لایک کرده.

شاید بگید معاشرت میکنه عین قبل. اما خب بعد مطرح شدن ایت ماجرا اگه قصدی نیست، نباید انگولکی هم درکار باشه!( خیلی خیلی عذرمیخوام بابت بکاربردن این کلمه🙏)

بله  پس استوری هاش که۲ ماه زااااار میزده‌، چی میگن؟؟!!

ممکنه برای کس دیگه ای بوده ولی فراموش کرده شمارو هاید کنه یا کلا شمارو هاید نکرده که بفهمید کس دیگه ای تو زندگیش هست

درکل عزیزه من 

۲ ماه زار زدن تو استوری ملاک نیست 

میتونست ب جای ۲ ماه زار زدن بیاد سر صحبت رو با شما باز کنه

اصلا استوری هاش ب شماهم ربط ندارن

ایا از تو بی وفایی دید؟ نه

انگار مخابطش کسی بود ک تو رابطه رهاش کرد

بخدا پسر عاشق ندیدی ببینی چطور میشن

یکم ب خودت نگاه کن دختر ، اگ اونم ب اندازه تو مشتاق بود حتما پا پیش میذاشت

پس وقتی پا پیش نذاشت یعنی ب اندازه ی تو مشتاق نیست

بیخبالش رهاش کن 

کاربر خانم تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد ؛ رها کن ای دل غافل ، خدای بت پرستت را ...حذف تاپیک |
الله اکبر! خودم بگم؟؟ اخه من و اون اقا تاالان جز صحبت های رسمی صرفا در محدوده ی درسی و کاری، چیزی ...

بیا

میگم هیچی نبوده و نیومده رفتی رو با شما نبوده میگی بوده 

بعد هم همسر دوست صمیمی باشه 

یعنی مطمین هستی پشت سرت حرف نیست 

دوست ایشون هستا 

ببین خودمون هستیم ، اگر یک آقایی اینطوری که شما میگی واسطه می‌فرستاد و پیگیر بود چقدر مضحکه میشد بین دو تا دوست صمیمی ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
شما برداشتتون چی بوده؟

گفتم که 

دوباره کامنت ها رو یک نگاه بنداز

خب ای مرد احمق،شمایی که قصدی نداری و پشیمون شدی، چرا میای دونه به دونه ی استوری هام رو لایک و گاها ر ...

اینکه بعد مطرح شدن باهاتون همچنان ی ارتباط اجتمعی ساده داشت ، ممکنه انتخاب خودش بوده باشه 

ولی ب معنای دوست داشتن نیست

بعدشم استوری هاتون رو ریپلای میزنه چی میگه ؟ شاید شما زیادی مغرورید و محل نمیزارید بهش

ممکنه برای کس دیگه ای بوده ولی فراموش کرده شمارو هاید کنه یا کلا شمارو هاید نکرده که بفهمید کس دیگه ...

یه بار پارسال برای شهادت امام حسین،برام استوری ارسال کرده بود بطور شخصی به دایرکتم با این محتوا که غصه نخور میرسه امام حسین به داد ما سینه زنا!!!😂😁

عجبببب!!!😁

و اینکه احمق،شمایی که قصدی نداری و پشیمون شدی، چرا میای دونه به دونه ی استوری هام رو لایک و گاها رپل ...

خودت میگی احمق دیگه 

و بدتر 

من میگم بازیچه کرده شما رو و پشت داستان چقدر با دوستش می‌خنده 

یه بار پارسال برای شهادت امام حسین،برام استوری ارسال کرده بود بطور شخصی به دایرکتم با این محتوا که غ ...

حالا اینکه چیزی نیست شاید چون معتقده واسه همه دوست و اشناهاش فرستاده

و اینکه احمق،شمایی که قصدی نداری و پشیمون شدی، چرا میای دونه به دونه ی استوری هام رو لایک و گاها رپل ...

گفتم که بعد از اون سری که دوباره واسطه فرستادی باید همه راه های ارتباطی رو می بستی و بلاک میکردی 

خودت خودت رو بازی دادی 

ممکنه برای کس دیگه ای بوده ولی فراموش کرده شمارو هاید کنه یا کلا شمارو هاید نکرده که بفهمید کس دیگه ...

بیا 

اینم حرف حساب واسه دلیل هاید نکردن شما  استارتر 

2706