2726

مهرماه پارسال از طریق واسطه بهش رسبده که دوسش دارم. خودشونم گفتن که به خانم فلانی بگین منم علاقه مندم به ایشون. بعد ازمون، بهمن ماه باهاش اشنایی میکنم.ازمونشون رو بخوشی دادن.و هنوز ارتباط نگرفتن. ماه پیش بهشون زنگ زدم و عادی رفتار کردم و درخواست کمک داشتم و امتناع کرد.منم کامل سرد شدم و دوری کردم. از وقتی که بوی سردی برد، شروع کرده به هاید کردن دیگران و روزی دوبار استوری عاطفی غمگین گذاشتن! تا دوماه کارش همین بوده!

طوری که دلت کباب میشده براش!!

اما جلو نمیاد و صحبتی نمیکنه.۲۵ سالشه. کاملا عاقل و بالغ و دارای شغلی با جایگاه بالا در جامعه. 

چشه واقعا؟؟ قابل درک نیست و مجموعه ای از تناقضه!

چندتااز استوری هاش:

این محتوا که ۱-بی وفا بودی و نیومده رفتی...

۲- شاید سرنوشتم این بوده که همیشه تنها باشم بی تو

۳- قولی که دادی و شکستی،باعث شد که دیگه هیچگاه اعتمادی نکنم( حرف اشنایی و خواستگاری زده بود خودش اول)

۴- فراموش نمیکنم چطور ازم فاصله گرفتی وقتی به عشقت نیاز داشتم.

۵- عزیزم  دخترخانم شما داری تغییر میکنی و قلب من متوجه نمیشه چرا.. قلبم تاب تحمل این وضعیتو نداره

۶ـ قراموش نمیکنم بهم بدون تو و با سردی تو چی گذشت تا گذشت..

۷- ای کسی که رفته هارا باز میگردانی، مددی..

و کلییییی امثال این صحبت ها!!!!

نگید که برای شما نیست.چون خیلی از فالوورهای مشترک گفتن مااین استوری هارو نداشتیم.واسطه هم گفته من نداشتم.احتمالا برای تو میذاشته.

قطعاً برای شما نیست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قطعا هست.

اوکی 

چیکار کنی به نظر خودت خوبه ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین این آقا یک آدم بلاتکلیفه، میخواد کاری کنه شما بهش پیشنهاد بدی و اگر خواست روزی جدا بشه راحت و بی تعهد باشه و بگه اصرار شما بوده، اونکه پاپیش نذاشته،در کل ازش دوری کن تا زمانیکه خودش بیاد جلو، نهایتا یه استوری بزار که دستش بیاد که شما جلو برو نیستی

اوکی  چیکار کنی به نظر خودت خوبه ؟

راستش یخرده دربرابر واسطه هم معذب هستم.و از طرفی نمیخوام اصلااااا و ابدااااا اون اقاپی ببره که من واسطه فرستادم تا نظرش رو مجدد جویا بشم.

اما اگرواسطه بگن:

که اقایx, ظاهرا برای خانم فلانی خواستگار اومده و درخواست اشنایی داشته. خانم فلانی البته هنوز اوکی نداده از این بابت. بهش گفتم پس اقای فلانی چطور؟ ایشون گفت نمیدونم با این کار جسارت صورت میگیره به صحبت های قبلی بینمون یانه؟ اما وقتی تقریبا یک سال گذشته و از اون اقا کوچکترین حرف و حرکتی صورت نگرفت، پس غیرمستقیم نه گفتن.

و بعد بهش بگن که اگه واقعا خانم فلانی رو میخوای، دستت نمونه توی حنا!

حرکتی بزن لااقل.

و اینکه یکی از همکارام تحت نظرخانواد ها بهم پیشنهاد اشنایی داده.قرار شده که من تا فردا جوابم رو بدم بهش💔

ببین این آقا یک آدم بلاتکلیفه، میخواد کاری کنه شما بهش پیشنهاد بدی و اگر خواست روزی جدا بشه راحت و ب ...

احسنت

همینطوره داستان

چی بذارم از نظرتون؟ 

و اینگه از دید اون اقا، من الان کاملا رها کردم موضوع رو و کامل کنار کشیدمـ

خب اگه این استوری رو بذارم، نشون از اینه که هنوز دلم گیره و اونم مجدد پررو میشه!

راستش یخرده دربرابر واسطه هم معذب هستم.و از طرفی نمیخوام اصلااااا و ابدااااا اون اقاپی ببره که من وا ...

نه 

واقعا اگر میخوای عزت نفس خودت رو حفظ کنی نه 

واسطه رو جلو نندازی ها 

سرخورده میشی ها 

مثل دفعه قبل 

اگر خیلی دیگه نمیتونی تصمیم بگیری یکبار خودت برو محل کار یا یک قرار بگذار رک حرف بزن 

یک نه بشنو و تمام کن 

احسنت همینطوره داستان چی بذارم از نظرتون؟  و اینگه از دید اون اقا، من الان کاملا رها کردم مو ...

کلا آدم های بلاتکلیف برای زندگی و ازدواج مناسب نیستن، چون همیشه دنبال یکی دیگه هستن که مقصر جلوش بدن یا اشتباهش ن رو گردن بگیره، هنوز از نظر عقلی توانایی ازدواج ندارن، احتمال خیلی زیاد هم بچه ننه هستن، برای چی میخواد خودتو درگیر یه همچین آدمی بکنی؟ مگه از هر کی خوشت میاد باید باهاش دوست شی یا ازدواج کنی؟ 

مردا بلوغ عاطفی براشون دیرتر اتفاق میوفته و ۲۵ سال کمتر مردی هست ک پخته باشه و منطقی عمل کنه

ایشون هم اگ بقیه رو هاید کرده خب پس واسه شما گذاشته اون استوریارو قطعا

ولی موضوع اینه ک چرا کاری نکرده و انتظار داره شما پیش قدم بشین

خب احتمالا این اقا با خودش معلوم نیس چند چنده

اگ نظرتون برا ازدواجه

پس این ایا ازدواجی نیست

ینی شاید برا دوستی میخاد شمارو نه ازدواج

هم سنش برا ازدواج پایینه و هم اینکه حرکتی نکرده این دوتا مورد نشون میده میل ب ازدواج نداره

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
احسنت همینطوره داستان چی بذارم از نظرتون؟  و اینگه از دید اون اقا، من الان کاملا رها کردم مو ...

استوری راجب اینکه عشق باید دوطرفه باشه تو یه قدم بردار من هزار قدم برات برمیدارم ازاینجور چیا

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش

چرا حس میکنم این تاپیک خیلی اشناست...قبلنم زده بودی؟

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال اول)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                  درست میشه، قول میدم بهت 💜 این روزو یادت نره ۴۰۲/۱۱/۹ ۵:۰۰                                      ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش
2706