2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی می کنم دلیلش رو متوجه بشم، بعد کم‌کم صحبت کنم با خودش. اگر دلیل قانع کننده ای نداشته باشه معلومه که مقصره و باید خانواده در جریان باشن.

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 
2738
سعی می کنم دلیلش رو متوجه بشم، بعد کم‌کم صحبت کنم با خودش. اگر دلیل قانع کننده ای نداشته باشه معلومه ...

اگه دلیلش شک به پدرت و سردی بابات باسه چی؟

دلت بگیرد از هرانچه که هست...

پس سکوت میکنم و سرک نمی‌کشم تو کارش

با همسرم عقدم و از ۱۲مرداد تا الان وضعیتم با شوهرم تو وضعیت بلاتکلیفی مونده و شرط گذاشته یا من یا درس و منم درس انتخاب کردم .اونم رفته و خبری ازش نیست و من تمام امیدم به خداست ک معجزه کنه که هم زندگیم حفظ کنم هم درسم .میشه تا الان ک اومدی برای حال دلم یه صلوات بفرستین لطفا ♥️🙏 امروز 26مرداد هست و بعد از 15 روز بلاتکلیفی پدر شوهرم زنگ زد به بابام در مورد موضوع ما صحبت کردند ولی خب به نتیجه ای نرسیدن.خداجونم منتظر معجزه بعدیم قربونت برم دل این بندت رو نشکون هرچی خیره برام روشن کن🙏                      «إِنْ يَنْصُرْكُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَكُمْ وَ إِنْ يَخْذُلْكُم فَمَنْ ذَا الَّذي يَنْصُرُكُمْ مِنْ بَعْدِهِ وَ عَلَى اللهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ » اگر خداوند شما را يارى ‌كند، هيچ‌كس بر شما غلبه نخواهد ‌كرد؛ و اگر دست از يارى شما بردارد، كيست كه بعد از او، شما را يارى ‌كند؟! و مؤمنان بايد، تنها بر خداوند توكّل كنند.(آیه۱۶۰ سوره ال عمران)یه دختر کورد رنج کشیده از دیار تبریز 🤍

خب در این صورت مقصر پدر هست، اما مادر هم مقصره. چون با پدر صحبت نکرده و مشکل رو از راه سادش حل نکرده و سریع خیانت کرده. باید مادر ببینه اون شک حقیقت داره یا نه، دو کلمه حرف بزنه نه اینکه سریع خیانت کنه.

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 

در این شرایط باید کل خانواده در جریان باشن و قضیه با رفتن پیش مشاور حل بشه. 

2706