2703
2553

چندبار خواستم تاپیکامو حذف کنم کاربرا برام لینک حذف تاپیک رو کذاشتن ولی ختی تو ساعت نسخص حذف تاپیک هم اون لینک باز نمیشه و تاپیک حذف نی نی یار قفله😔 چجوری تاپیکامو حذف کنم؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روزای تعطیل تاپیکش قفله

من موندم این نی نی یار حذف تاپیک کی کار میکنه همش که قفله تو روزای کاری هم کل ساعت کاریش به زور پنج ساعت بشه

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2720
نه الان چند هفتس تاپیک قفله نمیتونم حذف کنم حتی تو ساعت هایی که خود نی نی یار مشخص کردن

ن من هرروز میذارم مشکلی نداشته

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2714
من بلد نیستم تگ کنم، اگه میشه لینک حذف تاپیکو برام بفرستید لطفا

تگ کردم داشته باش از توش برو تو تاپیکش

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
گلم ببین مثلا الان تاپیک نی نی یار باز قفله 

۱۰ونیم تا دوازده بازه،دوازده تا دو قفل 

دو تا چهار فک کنم باز میشه

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2706