2733
2734
عنوان

جغد های نینی سایت💀🐈‍⬛.

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوام شده با بچم سر نوشابه ی لیوان پر ریخت رو مبل.الانم شوهرمو تهدید کردم اگ یبار دیگ نوشابه بخری بیاری خودمو آتیش میزنم

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2731
دعوام شده با بچم سر نوشابه ی لیوان پر ریخت رو مبل.الانم شوهرمو تهدید کردم اگ یبار دیگ نوشابه بخری بی ...

اعصابم ......یه عصبانیم خوابم نمیبره. هم عصبانی هم ناراحت هم عذاب وجدان ک سر بچم داد زدم اصن همه چی قر قاطی ی حال گندی😔😔 دلم میخواد بالا بیارم

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2738
بچه ها ی مانتو دارم دوسال پیش خریدم‌ ۵۰۰ کلا ب خاطر کرونا نپوشیدم اصلا مدلشم عروسکیه طوری نیست قدیم ...

نذارم ؟؟

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2706