2737
2734
عنوان

تا حالا شده شب اصلا خوابتون نبره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 84 پست
مکنه یه مدتشم خطر داشته باشه.اسطوخودس از اوناست که خیلی باید احتیاط کرد.داروهاچه گیاهی چه غیر گیاهی ...

ن عزیز من دنبال دلیل آوردن نیستم اصلا 

من خودم ی مدت تمام وقتمو گذاشتم درباره اینا تحقیق کردم خوندم  جوری ک از برم  

آنقدری هم می‌دونم که همین گیاهی ها ممکنه عوارض از شیمیایی گاهی بیشتر باشه 

نمونش سیاه دانه ک میگن برای سردی و بلغم خوبه از اونور میزنع کبدو چرب می‌کنه 

اصلا هر چیز زیادش سمه 

غذا،ورزش،دمنوش،خواب،بیخیالی،حرص خوردن و...

و درضمن نوشتی فکر می‌کنی ضرر نداره

نمی‌دونم چی باعث شده فکر کنی من میگم اصلا ضرر نداره

💜🌺مهربون باش جای دوری نمیره😊💜
انشالله مشکل دخترتون زودتر خوب بشه 🙂❤️

ان شالله گلم همچنین خودت مهربونت 

تو دکتر رفتی یه ساله بند نشده؟؟

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادبزرگ خودم یبوست داشت عطاری بهش برگ‌سنا داد و‌فلوس چند بار فقط دم‌کرد خونریزی معده کرد خون بالا می ...

امشب چقدر از این خاطره ها یاد منم اومد 

مادر بزرگ‌خدابیامرز منم زمین‌گیر شد یبوست داشت 

بهش دمنوش گل محمدی و تره دادن دقیقا به خونریزی افتاد .

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
ان شالله گلم همچنین خودت مهربونت  تو دکتر رفتی یه ساله بند نشده؟؟

من چند ماه اول که پریود میشدم در ماه دو بار میومد خیلی ناراحت بودم دیه درست الان بعد یک ماه میاد واقعا ما دخترا همیشه باید رو وزنمون حساس باشیم بلاخره یکی عوامل کیست همین چاقیه 

یه دختر مهربون  
2728
یعنی عرق نعنا و گلاب هم زیادیش خوب نیست؟یا بابونه و آویشن؟

هیچ چی زیادیش خوب نیست حتی آب زیادم تعادل الکترولیتای بدنتو‌بهم میریزه.ما میگیم‌هر چی از دوز مجازش تجاوز کنه سم‌حساب میشه. فرق نداره گیاهی ناخالصیش بیشتره.خیلی داروهای شیمیایی هم‌از گیاها گرفته میشن.همون‌گلاب فشارو میاره پایین حالا اگر شما فشارت پایین باشه گلاب میخوری بدتر میشی.همه چی باید تعادل داشته باشه.من خودم مثلا شاید چند هفته ای  بار نعنا یا اویشن دم کنم یا همون‌گلابو با احتیاط مصرف میکنم چون فشارم پایبنه باید بدنتو‌بشناسی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
من چند ماه اول که پریود میشدم در ماه دو بار میومد خیلی ناراحت بودم دیه درست الان بعد یک ماه میاد واق ...

اره گللم اصلا دختر بودن سخته بخداا

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       
امشب چقدر از این خاطره ها یاد منم اومد  مادر بزرگ‌خدابیامرز منم زمین‌گیر شد یبوست داشت  ...

خدا رحمتشون کنه.مادر بزرگ منم به رحمت خدا رفتن.اتفاقا همون موقع یادمه گفت خون بالا اوردم گلاب به روتون مامانم گفتن مال این جوشونده هست نخور دیگه .هر موقع یبوست میشد یه شربت انجیر میگرفت براش

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2738
گریه کن خالی میشی, گریه بعضی موقع ها خوبه

نمیتونم😔

حتی رفتم روضه بازم نتونستم گریه کنم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
دچار اختلال استرسی بعد حادثه شدی ،حتما برو روانپزشک درمان داره 

😔😔😔

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊