2733
2739
انشالله نمیدونم پناه بر گاد😅اشتباه متوجه شدید گفتم هر جا رفتیم دقیقه نود گفتیم شمال مشهد و.‌.‌

اهاااان آره من خوابم میاد یکم 

انشالا برید ب سلامت و خوشی بهتون خوش بگذره 

💜🌺مهربون باش جای دوری نمیره😊💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهرمم خودش راضی نیس تو رودروایسی گیر کرد مادرش گله کرد

اوووو چ بد ماشینتون هم جا نمیشه ۶ نفر 

حالا برو شاید خوش گذشت دیگه کاری از دستت بر نمیاد 

اگه اومدی برامون تاپیک بزن ببینم خوش گذشته یا نه🤭😂😂😘😍 

وای چقد پروووو. بعضیا اصلا درک ندارن

اره بخدا

زیر کولر میخوابیدن منم تواتاقم میخوابیدم نمیشد اونقدر ک میخوام راحت بپوشم میمردم از گرما

میدیدنا

شعورشون‌ نمیکشید

تواین اوضاع ک ملی هم خرج داشتیم سر سیسمونی و وسیله، همش تز میدادن بریم اینور اونور به دست تو جیبش نمیکرد شوهره ، مثل بچه ها میموند یه کنار شوهر من حساب میکرد

خیلی زشته

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2738

ینی ۶ نفری میخاین برین چند روزی وایسین خونه دوست همسرت؟؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
اره بخدا زیر کولر میخوابیدن منم تواتاقم میخوابیدم نمیشد اونقدر ک میخوام راحت بپوشم میمردم از گرما ...

چقد کارشون زشت بوده، باهاشون قطع رابطه کنین 

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞