2410
2553
مادرشوهرم گله کرده چرا تعارف نزدی ب پدرت 

ای بابا....دیگه تعارف کنی همینه داستان 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
خب اصولا وقتی بزرگترا باشن خوش برای عروس یا داماد نمیگذره ولی خب مثلا شوهرت چون باهاشون راحته بهش خ ...

من خودم دوتا بچه دارم یجورایی شاید کمک حال هم بشن ولی دوس داشتم بدون مزاحم بریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته 

میفهمم چی میگی 

دفعه بعدی بگو بچه هارو بزاریم پیش مامانت و دوتایی تفریح کنیم 

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2456
توقع بیجا دارن کاش دقیقه نود میگفتیم میخوایم بریم☹ولی این رویی که اینا دارن میومدن باز

این دفعه روگذشت ولی دیگه شدتجربه تعارف نکنین هرکی هم ناراحت شدبذاربشه اخرش عادت میکنن اخه شایدزنوشوهرخواستن دوتایی تنهاباشن والله

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
این دفعه روگذشت ولی دیگه شدتجربه تعارف نکنین هرکی هم ناراحت شدبذاربشه اخرش عادت میکنن اخه شایدزنوشوه ...

اره والا شمال رفتیم مشهد رفتیم دقیقه آخر گفتیم اینسری هم ک تعارف نکردیم که گله کردن

من فکر کن خستگی مسافرت تو تنم

کلی لباس چرک مسافرت

شلوغی خونه اونم موقع زایمان که دارم اتاق بچه میچینم

این وسط مهمونم باهام اومده خونم جا نداشتم یه لباس بشورم پهن کنم 

دم به دقیقه هم لباس میشستن پهن میکردن

برو خداتو شکر کن وضعیتت بهتر از این سفر اخر منه

2714
من فکر کن خستگی مسافرت تو تنم کلی لباس چرک مسافرت شلوغی خونه اونم موقع زایمان که دارم اتاق بچه میچ ...

بدم میاد از آدم هایی ک درک ندارن خب اخه نمیگه دوست پسرمان ما چیکاره حسنیم ک بریم چقد رو دارن والا

ناراحت میشن دیگه میگن هرجا میریم باهم بریم

خانواده همسر منم یکی بار حتی تیکه دروندن که اره تنهایی میرین یه تعارفم نزدین

منم فقط لبخند زدم و چیزی نگفتم

یکی دوبار که برید عادت میشه براشون

ناراحت شن خب، قرار نیست برای ناراحت نشدن بقیه خودمونو ناراحت کنیم که

2706