2733
2734

ولی یه بار نمیگن آقایون متاهل تروخدا کاری نکنید که یه دختر یا زن بهتون وابسته بشه یا عاشق تون بشه و دیگه نتونه عقلانی تصمیم بگیره

من اکثرا از چشم آقایون میبینم این قضیه رو البته تو بعضی موارد زن هم مقصر بوده ولی اکثرا خود آقا استارت این قضیه رو زده وگرنه اکثر خانم ها نسبت به همجنس خودشون مهربونن یعنی حداقل خودم اینجوری ام 

یه بار یه پسری اومد طرفم دوست دختر داشت چت هاش نشونم داد گفت ببین آخرای رابطه مون هست میخواستم باهاش کات کنم ولی من بازم دلم نیومد من مقصر باشم پسر رو قبول نکردم بخاطر همین میگم اکثرا آقایون تقصیر کار هستن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تا وقتی زور و اجبار و تهدید نباشه طرفین هر کدوم به یه اندازه مقصر هستن دیگه یکی پیشنهاد میده یکی هم ...

نه اصلا اینجوری نیس شما یه خانم بی پناه رو فرض کن که همسرش فوت شده یا از همسرش جدا شده وقتی یه آقا بیاد و نقش تکیه گاه رو براش بازی کنه ناخواسته وابسته میشه و گاهی قدرت احساس از منطق خیلی بیشتر هست.خود اون آقا نباید این کار رو انجام بده و بچسبه به زندگیش 

خیلی موقع ها خانوم میدونه مرد متاهله براش زندگی طرف مهم نیست گاهی اوقات خود خانوم هم متاهله.  مرد دنبال هوس میرن زنا هم اکثرا بخاطر پول هر رابطه ای رو قبول میکنن . مشکل جامعه ما اینه قبح همه چی رفته . همون زن کثیف هم میگه زنش دوست نداره زنش اهل زندگی نیست