2737
2734

دونه ۳۰ / ۳۵ تومن 

واسه اسباب کشی که خراب نشه لباسای دیگم 😂 

هم طرح هاشون خوب بود هم جنس !! 

دوس دارم باز بگیرم 😂

کاربری در 1401/5/12 به صاحب اصلی خود بازگشت  به علت دروغ های کاربر قبلی 😑

کوووو لینک بزار

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ک هر چی از دیجی‌کالا گرفتم خیلیاش اشغال دراومده

بستگی داره چی بگیری !! 

من همه چیزم خوب بوده تا الان خدایی  

2738
لینک چی ؟

لینک صفحه همین تیشرتا، منم میخوام😆

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
من ک هر چی از دیجی‌کالا گرفتم خیلیاش اشغال دراومده

بستگی داره خب ک چی مد نظرت باشه باید ب نظرات و مشخصات خیلی دقت کنی من ماهی دو سه تومن برا خودمو اطرافیان سفارش میدم

میشه یه صلوات برام بفرستی ک کارامون روبراه بشه🙏ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده❤️
الان شما اون دروغگوئه نیستی؟🫤😑🫤 دروغاتون لو میره میگین من اون نیستم کاربریم دست فلانی بود؟ 😑😑 ...

نه بخدا کاربری دست دختر خالم بود قرار بود مشکلات دیگران رو بیان کنه از یه پیجی میورد بعد دیدم چرت و پرت از خودش در میاره گرفتمش 

بستگی داره خب ک چی مد نظرت باشه باید ب نظرات و مشخصات خیلی دقت کنی من ماهی دو سه تومن برا خودمو اطرا ...

یونجه برا خرگوشم خریدم کل نظرات خوب بود برام چوب خشک فرستاد ۶۰ ت هم قیمتش شد ی با. دیگ هم شال سفارش دادم سوراخ

ببین 

قیمتا که خیلی خوبه اگه جنسش خنک و نخ باشه

2706