2737
2734

امروزروزعاشوراعصرگفتیم بریم خونه مادرشوهرم چون خواهرشوهرام وبرادرشوهرام اونجابودن چشمتون روزبدنبینه همه دوروبرهمدیگه داشتیم حرف می‌زدیم یهویی

سلامتی خودم که هرجاباشم اونجاپرازحس خوبه

پسرخواهرشوهرم خیلی بده داشت بازی میکرداول ازهمه بگم که همه رومیزنه شش سالش هست اومدپسرجاریم که بزرگه روبدزداونم حواسش نبودالکی زدپس کلش خواهرشوهرم حامله هست پایه ماهه شروع کردسروصداکردن وهرچی ازدهنش دراومدنثارپسرجاریم وخودش کردجاریمم که سنش بزرگه راحت ننشست اونم جواب داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه گفتیم به خواهرشوهرم زشته کوتاه بیاولی ول کن نبودگفتیم بارداری رعایت کن الان میزایی بالاخره سکوت کردازاین ورم جاریم همسن مادرمه گریه کردوناراحت شدنمیدونستیم اینوآروم کنیم یااونوبالاهره بعدنیم ساعت شوهرخواهرشوهرم اومدپسرشرش هم گفت شهاب منوزده خدایاشوهرخواهرشوهرم عصبیه به تمام عیاره خیلی روبچش حساسه همه گفتم قضیه تموم شدپسرجاریم رفته بودماشینش روبیاره جلوی خونه مادرشوهرم که یهوییشوهرخواهرشوهرم زدش ازاینورم خواهرشوهرم که با داره داشت خودمیزدوای من که دیدمش فکرکردن بچش سقط شددادزدم گریه کنون غش کردم شوهرم هرچی ازدهنش دراومدبه خواهرشوهرم گفت چون بارهابوده بخاطرپسرش دعواراه انداخته ولی امروزدعوای حسابی بود

2738
هر چی فکر میکنم ب تو ربطی نداشت دعوا شون چرا باید غش کنی

دست خود نبودخیلی بده اینجورزودکه دعوامیشه میترسم شوهرم به مادرشوهرم گفت دخترت دیوونه هست من دیگه اینجا وقتی اون باشه نمیام آخه دوماه پیشم بخاطربچش باشوهرم دعواکردباهمه درگیره