2410
2553

یسری پیجا میگن کنکور دی برگزار نمیشه بعد تو سنجش تاریخ تعیین کردن...... 😐😐😐😐کی راست میگه؟ سنجش ک کلا رو هواست  یهو میگه بوجه نداریم همه چی لغو، 🤦‍♀️🤦‍♀️

آخه برام مهمه میخوام برنامه ریزی کنم 

میشه برا خواسته مدنظرم ی صلوات مهمونم کنی❣️😘😘

وقتی سنجش اعلام کرده میشه

حالا شما برنامه بریز فوقش اگه نشد برای تیر ماه از بقیه جلوتری

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

کنکور مگه تیر نبود؟

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی سنجش اعلام کرده میشه حالا شما برنامه بریز فوقش اگه نشد برای تیر ماه از بقیه جلوتری

نه آخه اگ دی باشه میخوام بمونم پشت کنکور در غیر اینصورت انتخاب رشته کنم چون نمی تونم باز یکسال کامل بمونم تا تیر... 

میشه برا خواسته مدنظرم ی صلوات مهمونم کنی❣️😘😘
2720
نه آخه اگ دی باشه میخوام بمونم پشت کنکور در غیر اینصورت انتخاب رشته کنم چون نمی تونم باز یکسال کامل ...

در هرصورت اگه دی ماه هم شرکت کنی

مرداد سال دیگه باید انتخاب رشته کنی و ورودی مهر سال دیگه میشی

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
خدا کنه ارشذ رو بزارن برای اردیبهشت خیلی ظلمه سه ماه وقتمون کم شده

وااای خیلییییی بیخیالن 

ما هم استخدامی هستیم هنوز جواب مصاحبه ها نیومده

قراره گزینش هم انجام بشه

بعدش معاینه و چکاپ پزشکی و در آخر تحویل مدارک  و ثبت نام تو دوره مهارت آموزی و بعد شروع تدریس از مهرماه

من موندم همه این کارارو چه جوری میخوان تا آخر شهریور انجام بدن و مارو آماده تدریس کنن برای مهرماه