2737
2734

خیلیییی ازش عصبی و دلخورم خیلی😭😭😭

چون ده جلسه اموزشی ۵ جلسه خصوصی رفتم 

خوب اوکی نشدم… 

نزدیک صد بار بهش گفنم بریم تمرین تا دو بار بردم دو بارشم اشکمو در اورد ایقد ک داد زد😭😭😭

امشب حرفش شد گفتم خیلیییی بی معرفت و بد قولی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من قبول شدم منتظر گواهی نامم اگه نمیتونی بری بیرون فیلم های علی ریوندی ببین

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 
2731
هیچچچچچ وقت تاکید میکنم هیچچچچچ وقت با بابا و شوهرتون نرید اموزش رانندگی😂😂

من بابام رفتم ک یاد گرفتم

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

اگه خودت ماشین داری و یا قراره بخری برو یاد بگیر عزیزم ،،،ن اینکه مثه من که گواهینامه دارم ولی دلش نمیاد ماشینشو بده برم جایی ،،خودشم بیشتر مواقع زورش میاد ببره بیشتر میگه تاکسی بگیر 

همیشه در انتخابمان اشتباه کردیم....! آن که دوستمان داشت را ندیدیم و آن که دوستمان نداشت را پرستیدیم....!
2738
همین فردا بازم خصوصی بر میدازم تا خوب شمممم از خودم عصبیم چراااا منت اینو مشیدم

ببین اصلاااااااا معلم های خوبی نیستن

جز داد و بیداد و اعصاب خوردی هیچی نصیبت نمیشه

شاید تلخِ و بی مزه،ولی مست چشاتم😈🍷

این مردا چشونه😑😑من امتحان شهری قبول شدم شوهرم اینقد دعوام کرد میگه من از تو انتظاری دیگه داشتم دوبلت یکم نزدیک زدی گفتم بابا افسر گیر نداد تو گیر بده

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   

بدترین اشتباهه با شوهر تمرین رانندگی رفتن

من هنوزم بعد ده سال شوهرم باشه نمیشینم بسکه میخواد ایراد بگیره 

پنج جلسه دیگه ام کلاس بگیر با ماشین خودتون برو

با مربی خوب برو بعضیاشون خیلی تخصصی یاد میدن و ترسو میریزن 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

عزیزم برو کلاس خصوصی 

دوست من با یه خانم رفت کلاس رانندگیش خیلی زود عالی شد 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
اینستا؟؟؟

اپارات و یوتیوب

2706