2726
عنوان

گل شفلرام پژمرده شده تروخدا کمک😭

1493 بازدید | 48 پست

خیلی ناراحتمممم نمیدونم چیکار کنم

تا گلدونش رو عوض کردم اینجوری شد، همینکه عوض کردم متوجه شدم ک موقعش نبود

اول فکر کردم بخاطر آبه، گذاشتم تو تشت اب ولی سرحال نشد، آب تو زیر گلدونی برای اینه ک همین الان بهش اب دادم، خالی میکنم 

سارا پولی هسدم😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلدون شفلرا خیلی لوس و حساسه. عادیه که قهر کرد گلدونشو عوض کردی. براش آبخوان بخر که فعلا آبش تنظیم بشه

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
2728
گلدون شفلرا خیلی لوس و حساسه. عادیه که قهر کرد گلدونشو عوض کردی. براش آبخوان بخر که فعلا آبش تنظیم ب ...

یعنی چی آبخوان؟ 

یعنی خوب میشه؟؟ اخه داره داغون میشه

برگاش کلا خشک شده بعضیاش

سارا پولی هسدم😉
یعنی چی آبخوان؟  یعنی خوب میشه؟؟ اخه داره داغون میشه برگاش کلا خشک شده بعضیاش

سرچ کن از نت بخر. گلدون به مقدار نیازش خودش آب برمیداره دیگه نگران زیاد یا کم آب دادنش نیستی. گلدونت تو شوکه. کاشکی واسش جزیره درست نمیکردی

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
چون زیاد آب دادی بهش براهمون گفتم خاکش رو عوض کن تا ریشه اش خراب نشه 

نههههه بعد ی شش روز بهش الان اب دادم

هفته پیش گذاشتم تو تشت منتظر بودم خوب بشه ک نشد

سارا پولی هسدم😉
باشه نمیدم قارچ کش دارم اسپری میکنم الان

سه چهار روزی یه بار اسپری کن

بعدم شفلرا نور خوبی نیاز داره

زیر گلدونش تو جا گلدونیش هست

سنگ بریز بعدم توش آب کن

گلدونو بزار روش

فعلا آب بهش نده تا دیگه خاکش هروقت خشک شد

2706