2737
2739
ن خدانکنه خواهر من

خب پس دیدی ترست بیجاس..اگه جن میدیدی چیکارمیکردی؟پس خداتو شکر کن ک جن ندیدی و نترسو بخواب💚😁

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم ترس نداره همش یه آمپول گندس که تا ته فرو میکنن تو لثت 😁جدا از شوخی بی حسی های الان مثل چندسال پیش نیست که وحشتناک باشه، من خودم جدیدا نرفتم ولی اطرافیان هرکس رفته میگن اصلا درد نداره 

اصلأ درد نداره مطمئن باش سر و ته دو دقیقه هم طول نمیکشه

امپولی ک برا بی حسی میخواد بزنه خیلی درد داره..ادم از همون امپول اولیه بیحسی میترسه دیگه😁😁وگرنه میدونیم ک بعد بیحسی درد نداره😁😁

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!
2738
امپولی ک برا بی حسی میخواد بزنه خیلی درد داره..ادم از همون امپول اولیه بیحسی میترسه دیگه😁😁وگرنه می ...

من دوتا دندونای عقلم رو کشیدم انگار نه انگار 😑

همون آمپول هم درد نداشت

در حد اینکه انگار خلال دندون خورد به لثم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
امپولی ک برا بی حسی میخواد بزنه خیلی درد داره..ادم از همون امپول اولیه بیحسی میترسه دیگه😁😁وگرنه می ...

وای حالا از آمپول نمیترسم

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A
2706