2737
2734

سلام ، من به مدت یک ماه مجبورم صبح ها ساعت ۴ و نیم بیدار بشم واسه همین شب ها ساعت ۱۱و نیم میرم بخوابم ولی اصلا خوابم نمیبره ، الان ساعت نزدیک ۳ هست ولی بازم طبق معمول خوابم نبرده😭😭 شب ها قبل خواب آلپرازولام میخورم ولی اصلا اثر نداره برام 

چه خاکی توی سرم بریزم ؟ صبح ها همش گیج و منگ هستم 😢😢فقط در طول روز چند تا چرت نصفه نیمه میتونم بزنم 

اشکال نداره 

یک شب نخواب

فردا شبش درست میشی

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه حتی شده که ۳ روز پشت سر هم نخوابم اصلا 😭😭

چند سالت هست ؟ 

نظر دکتر چیه ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
۲۵ دکتر رفتم ولی برام آلپرازولام نوشت و یه مشت چرت و پرت تحویلم داد 

دکترت رو عوض کن 

واسه سن شما بعید میدونم قرص خواب آور لازم باشه 

اونم این خواب آور 

2706