2737
2734

من لیسانسم. به رشته خودم علاقه ای ندارم. دروس اختصاصی خوبه ولی عمومی نه الان این طرح جدید یه جورایی برای من خوب شد که عمومی حذفه. من بعد از سالها دوری از درس با خواهرم یکسال خوندم 9 هزار تجربی شدم. برم پرستاری یا بمونم دی کنکور بدم برای رشته های بهتر؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این رتبه رشته عای اینده دار تر از پرستاری میتونی بری

به گرایش ها توجه کن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2728
چی مثلا؟ 

ژنتیک

میکروبیولوژی

زیست سلولی مولکولی

حتی بهداشت و اتاق عمل هم گرایش های خوبی دارن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2738
اینا از پرستاری بهتره؟  

بستگی به علاقه و سلیقه هر فرد و خواسته هاش از شغل اینده اش داره به نظر من بهتر هستن پرستاری همیشه پرستاریه و کارش پیشرفت زیادی نداره و مستقل هم نیست

به نظر و سلیقه من اره مخصوصا با ارشد و دکترا

از مشاور ها بپرسید البته مشاور باسواد