2726

میخوام این رشته رو بخونم ولی از واکنش اطرافیان میترسم 😔🥺💔

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون نظری که به کسی دارم که مهندسی نفت میخونه

یا آزمایشگاه 

یا معماری 

یا هنر

چه سوال هایی می‌پرسید

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2728

خیلی خوبه🤩 من خوشم میاد. ولی راجب بازار کار و ایناش اطلاعاتی ندارم

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
مگه چه اشکالی داره؟ مثلا کسی که ریاضی محض میخونه باید راجع بهش فکر خاصی کرد؟

آخه تو سایت چند نفر بهم گفتن خیلی بده و شخصیت شغلی ندارن و فلان 🤕

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡

عزیزم زنتیک رشته زیست سلولی مولکلولی  و با سوابق ارائه میشه چن سالیه و جز رشته های علوم پایه اس

و من متوجع منظورت نشدم از اینکه گفتی دیدگاهتون نسبت به ادمی ک این رشتع رو میخونه چیه 

ما دیدگاهمون بستگی به شرایط شما دارع 

یه نفر این رشته رو میخونه و خیلی موفق عمل میکنه قطعا تا کسی ک مدرکش قاب میکنه میزاره گوشه اتاق دید ادم ها متفاوت میشه 

گرچه ک فک نکن موفقیت تو خلاصه میشه تو همین رشته و دانشگاهت وقتی وارد دانشگاه شدی با چیز هایی روبه رو خواهی شد ک حتی ممکن مسیر موفقیت طور دیگ ای برات رقم بخوره

در گذرگاه زمان خیمه شب بازی دهر روز ها با همه تلخی و شیرینی خود میگذرند عشق ها می میرند رنگ ها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه تلخ و چه شیرین دست ناخورده به جا می مانند ...
منم دقیقا میخاستم دربارش تحقیق کنم مگه رشته ی بدیه؟ 

دقیق نمیدونم 

مصی یکم راهنماییم کرد 

برو تو آخرین تاپیک مصی حرفامون هست 😘

عزیزم زنتیک رشته زیست سلولی مولکلولی  و با سوابق ارائه میشه چن سالیه و جز رشته های علوم پایه اس ...

مرسی عزیزم یکی خیلی باهام تند برخورد کرد گفتم شاید واقعا من دارم راهم رو اشتباه میرم...

میخوام برم دانشگاه ازاد بخونمش ولی با وقت بزارمش براش 🥺

بسیار هم رشته خوب و مفیدی هست اگه کسی واقعا بلد باشه، اونا حالشون خوش نبوده عزیزم

ممنونم کوارتز مهربون :)

دانشگاه ازادشم خوبه؟

مرسی عزیزم یکی خیلی باهام تند برخورد کرد گفتم شاید واقعا من دارم راهم رو اشتباه میرم... میخوام برم ...

ببین من حس و حالت میفهمم 

سعی کن با توجه ب شرایط خودت مختصاتی ک هستی شخصیت ، خانواده ، مادیات و... بهترین تصمیم بگیری 

رشته خوبیه ، قشنگه ، 

اما ممکن ب این راحتی نتونی کار پیدا کنی اینده

ممکن باز خورد خوبی اول کار نگیری از اطرافیان همینطور ک خودت الان داری میگی اما ببین شخصیت تو اونقدر قوی هست ک بشنوه بیینه و کم نیاره؟!

معمولا رشته های علوم پایه تو مقطع کارشناسی کاری از پیش نمیبرن باید ادامه تحصیل بدی تا شرایط بهتری داشته باشی

به همه جوانب فک کن و خواهشا بعدا تصمیم بگیر منطقی فکر کن و بیشتر این جوانب با شخصیت خودت مقایسه کن

در گذرگاه زمان خیمه شب بازی دهر روز ها با همه تلخی و شیرینی خود میگذرند عشق ها می میرند رنگ ها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه تلخ و چه شیرین دست ناخورده به جا می مانند ...
2706