2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم فهمیدی به منم بگو 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
بیا کامنتا رو بخون

یه سوال نگران نیستی فروشت خوب نباشه جنسا رو دستت بمونن تاریخشون بگذره ؟ من به این فکر میکنم همیشه 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2738
واقعا؟

اره چند سال پیش مبخواستم لوازم ارایشی بزنیم شوهرم گفت اجیل خشکبار ،،خلاصه ما شیدیم اجیلی و دوست شوهرم شد ارایشی تو یه منطقه تو یه خیابون الان اون همچی داره درامدش عالیه مغازشم خرید ده سال پیش اجاره بود  ما معمولی موندیم هنوز با اینکه تو همین خیابون پنج تا لوازم ارایشی دیگم هست 

💚اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد وعجل فرجهم💚               
میشه زیر قیمت تو اینستا فروخت تا تاریخ انقضاشون نگذشته...

پیج داری یعنی پیجت الان فروش داره ؟ من بین مغازه ی پوشاک و لوازم آرایش دودلم 

از یه طرف لوازم ارایش راحت تر میشه عمده خرید تا پوشاک 

پوشاک یکم انتخاباش سخت تره 

ولی خوبیش اینه جنس بمونه میتونی سال بعد بدی بره

فروش پوشاک سخت تره مخصوصا اگه پرو داشته باشه 

لوازم آرایشو راحت تر میخرن 

نه پیج ندارم ما کلا تو فکر پوشاک نیستیم همون لوازم ارایش😁😆

نه برا خودم گفتم 😂 داشتم بلند بلند فکر میکردم 

امیدوارم خیلی زود موفق بشی بعد من بیام از تجربیاتت بپرسم 😁

2706