2726
ببین دخترخوب همه چی ازاون دریچه رنگی که توداری بهش نگاه میکنی قابل دیدنیست اون افکارگل منگولی که شما ...

من خودم با هرکس صحبت میکنم میگم هرشغل مزایا و معایبی داره دیگه شما اومدی ب من میگی

💜🌺مهربون باش جای دوری نمیره😊💜
دعوا نداریم که اینطور صحبت می‌کنی مثل اینکه حرف منو از ریشه متوجهش نیسی کسی هم با دریچه رنگی به این ...

این حرفاروبه خودت بزن من نطرم وبالابه ایشون گفتم بدشروع کردی ریپ زدن خودتم نمیدونی هدفت چیه فقط خواستی مثلابگی من بیشترمیفهمم،ادعااولین مسئله ای هست که تواجتماع باعث زمین خوردن ادم میشه پس ادعات وکم کن وقتی اطلاعی ازچیزی نداری سعی نکن صرفاجهت اینوه حرفی زده باشی روهوانظربدی

سلام برکسانی که معنی عشق رامیدانند،امامحبوبی ندارند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرفاروبه خودت بزن من نطرم وبالابه ایشون گفتم بدشروع کردی ریپ زدن خودتم نمیدونی هدفت چیه فقط خواس ...

با کی کار داری بابا جمع کن خودتو کی گفت بیشتر می‌فهمه 

تو ک ادعات خیلی بیشتره بنده خدا 

تازه قضاوتم ک‌میکنی 

هدفم اینه انقد. نگین زن نمیتونه زن اذیت میشه زن پرونده نمیتونه بگیر ...فقط تو نیسی ک‌تو فامیلاتون وکیل داشته باشی  ماهم داریم خانم هم هستن سختیاش ب شدت زیاده ولی تونستن چون دوست داشتن نمیگم از دریچه گل منگلی من نگاه کردن ولی می‌دونم از دریچه تاریک و سیاه توهم نگاه نکردن وقتی وارد این شغل شدن ،وکبل پایه یک دادگستری هم هستن

انگار من گفتم اصلا سخت نیست 🤣🤣🤣🤣اتفاقا خیلی هم سخته 

حرف هارو درست بخون ببین آدم چی میگه بعد بیا الکی صحبت کن 

با کی کار داری بابا جمع کن خودتو کی گفت بیشتر می‌فهمه  تو ک ادعات خیلی بیشتره بنده خدا  ...

😂😂😂😂خدایی فازت ودرک نمیکنم،اشتباه خودم بود،وقتی بابچه هم صحبت میشی نتیجش بهترازاین نمیشه،دریچه سیاه😆بروخداروزیتوجای دیگه حواله کنه بابا

2728
😂😂😂😂خدایی فازت ودرک نمیکنم،اشتباه خودم بود،وقتی بابچه هم صحبت میشی نتیجش بهترازاین نمیشه،دریچه س ...

چقد یه نفر می‌تونه بی فرهنگ باشه که به یکی بچه! اونم بدون این که کسی رو بشناسه 

می‌دونی تو خوبی حرف بعدی و بعدیتم درسته خانم بزرگ

چقد یه نفر می‌تونه بی فرهنگ باشه که به یکی بچه! اونم بدون این که کسی رو بشناسه  می‌دونی تو خوب ...

چقدریه ادم میتونه کوچیک باشه که سریع جربزنه وتوهین کنه،اگه شمانمادشخص فرهیخته وبافرهنگی که دیگه من حرفی ندارم!

چقدریه ادم میتونه کوچیک باشه که سریع جربزنه وتوهین کنه،اگه شمانمادشخص فرهیخته وبافرهنگی که دیگه من ح ...

نه من نمادش نیستم همه ادعاش که با شماست فعلا...انگار بازی داریم میکنیم من جر بزنم 

ببین جفتمون درست میگیما اما حرف همو نمیفهمیم

😂😂😂😂خدایی فازت ودرک نمیکنم،اشتباه خودم بود،وقتی بابچه هم صحبت میشی نتیجش بهترازاین نمیشه،دریچه س ...

توهینو اول ک تو شروع کردی 

بعدشم وقتی دریچه رنگی داریم چرا به دریچه سیاه میخندی نمی‌دونم 

مگه سیاه رنگ نیس🤣🤣🤣🤣

توهینو اول ک تو شروع کردی  بعدشم وقتی دریچه رنگی داریم چرا به دریچه سیاه میخندی نمی‌دونم ...

ی جوری گفتی دریچه سیاه،انگار فکرکردی من آدم منفی باف ومنفی بینیم که کلاچشمم به هیچ نگرش مثبتی بازنشده😄😂من میدونم منظورت چیه تومیخوای بگی برای هرکاری اکتفابه این نکنیم که چون خانم هستیم نمیتونیم ازپسش بربیایم،بله این طرزفکردرسته منم مشکلی باهاش ندارم،اماحرف من چی بوداین بودکه بعضی جاهامجبوریم متناسب باجویکم واقع بین ترباشیم،حالااینکه شماحرف من وچطوربرداشت کردی نمیدونم،من نه دعوادارم نه آدمیم که اینجازیادبرام مهم باشه تمام هدفم اینه وقتی میام اینجاتاجایی که میتونم دوتانکته مثبت یادبگیرم دوتاتجربه صحیح وکارامدم بلدبودم انتقال بدم ولاغیر،من حرف بدی بهت نزدم درصورتی که توبه من گفتی چی بی فرهنگ مهم نیست همونطورکه گفتم من اینجاروزیادجدی نمیگیرم،موفق باشی

ی جوری گفتی دریچه سیاه،انگار فکرکردی من آدم منفی باف ومنفی بینیم که کلاچشمم به هیچ نگرش مثبتی بازنشد ...

وقتی میگی بچه ب من پس اول توهین شروع کردی 

دقیقا منم برای سرگرمی گاهی میام حتی خیلی کم پیش میاد جایی نظر بدم 

منم حرفتو می‌دونم چیه خودم بارها ب بقیه گفتم سختی زیاده تو هر شغلی ولی ی جوری میگی دریچه رنگی انگار من تو این جامعه زندگی نکردم اذیت نشدم انگار من زن نیستم ...

من فقط خسته شدم همین 

منم دعوا ندارم ولی جوری برگشتی میگی دخترخوب فلان و بیسار انگار دعوا میکنی