2737
2734
عنوان

به حرم امام حسین ۱۶۴۰زنگ زدم

366 بازدید | 21 پست

میخوام طلاق بگیرم و چهار ماهه بچه هامو ندیدم حالم خیلی بده صبرم تموم شده دوس دارم الان بچه هام بودن و با تموم وجودم محکم بغلشون میکردم 😔😔😔  اگه میتونین زنگ بزنین دعا کنید تا ده روز دیگه بچه هام پیشم باشن من بنده گناهکارم امام  حسین رومو نمیگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🥺🥺🥺

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم و مادر شدنم سه تا صلوات مهمونم کنی🤍دعا کن مادر بشم 8 ساله که منتظرم      خدایا میشه بغلمو با دستات پر کنی ؟ آخه میگن : دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولدشدس🥺                                                                      انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛        رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین.               
همین الان زنگ زدم و دعات کردم. انشالله هرچی خیر وصلاحه

شماره واقعا وصله به حرم 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم و مادر شدنم سه تا صلوات مهمونم کنی🤍دعا کن مادر بشم 8 ساله که منتظرم      خدایا میشه بغلمو با دستات پر کنی ؟ آخه میگن : دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولدشدس🥺                                                                      انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛        رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین.               
آره عزیزم من الان زنگ زدم ولی رایگان نیس

میشه واسه منم دعا کنی 

منم مثل استارتر دعام قبول نمیشه

2738
همین الان زنگ زدم و دعات کردم. انشالله هرچی خیر وصلاحه

ممنون گلم امشب که رفتم هیءت حالم خیلی بد بود اشک هام بود نمیومدن با تموم وجودم امام حسین صدا زدم ی لحظه حس کردم دلشکسته تر از من وجود نداره ولی صبرم دیگه تموم شده تا الان خیلی خوب تونستم خودمو سر پا نگه دارم ولی دیگه نمیتونم

انشالله به حق این شب عزیز حاجت روا شی

🙏🥺

آره عزیزم من الان زنگ زدم ولی رایگان نیس

چرا من یه خطم اصلا شارژ نداره دو هفته پیش زنگ زدم 

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
ممنون گلم امشب که رفتم هیءت حالم خیلی بد بود اشک هام بود نمیومدن با تموم وجودم امام حسین صدا زدم ی ل ...

نمیخام نصیحتت کنم ولی اگه جای برگشتی وجود داره بخاطر بچه هات برگرد

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞 
2706