2410
2553

تو تاپیک قبلی من اومدم راجب خواستگارم گفتم فقط خواستم یکم تحقیق کنم بلاخره راجب ایندمه....اونوقت دختر خاله بیشعورم اومده تاپیک منو پیدا کرده و ببینین چی گفته😕

گذاشتی بلاک

میشه واسم ی صلوات بفرستید؟💚🙂  ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ببینننن من عصابببببب ندارممممم میخوای مخالفت کنی یا میخوای واسم نچ نچ راه بندازیییی ریپ نزننننن نزننننننننن خودم کم بدبختی ندارم بشینم سرزنشایه تورو تحمل کنم،من اینمممممم به تو چههههه خب؟؟هر وقت خواستی دخالت کنی به خودت بگو مگه من گوه خورم؟   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌  ‌لطفا برام دعا کنید بهش برسم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بزار

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
2714

دختر خاله ی بیشعورت این تاپیکتم میبینه پس

سلام دختر خاله ی بیشعور اسی 🤚

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2706