2733
2734
بچه ها کسی میتونه اینو جواب بده چطور میشه خدایی که از همه مهربونتره راضی شه مارو بخاطر ی سری گناها ت ...

شنیده‏اید که قارون به حضرت موسی خیلی بد کرد. قارون با حضرت موسی، خیلی بد عمل کرد و حتی تهمت بسیار بدی هم به حضرت موسی زد که خدا هم بعداً قارون را پیش مردم، راجع به همان تهمت، رسوا کرد. حرف من از اینجا است که حضرت موسی به سجده افتاد و شروع کرد به گریه کردن. به خدا گفت: خدایا اگر من پیغمبر تو هستم، انتقام من را از قارون بگیر و من را بر او مسلط کن. خدا هم کم نگذاشت. به حضرت موسی وحی کرد که من زمین را در اختیار تو قرار دادم که فرمان تو را ببرد. هر فرمانی به زمین بدهی، فرمانبردار تو است. تو هر کاری می‏خواهی انجام دهی، بکن!

حضرت موسی به آن زمینی که قارون روی آن ایستاده بود فرمان داد که او را ببلعد. یک مرتبه زمین باز شد و قارون تا زانوهایش در زمین فرو رفت. قارون به حضرت موسی رو کرد و گفت: ما را عفومان کن. ما را ببخش. ما بد کردیم. حضرت موسی او را نبخشید. حضرت برای بار دوم به زمین امر کرد و او تا کمرش در زمین فرو رفت. دوباره قارون به حضرت موسی رو کرد و گفت: ما را ببخش. ما بد کردیم. گفت: نمی‏بخشم. بار سوم؛ حضرت موسی امر کرد به زمین که او را بِبَلع! قارون تا گردن در زمین فرو رفت. بار سوم به حضرت موسی گفت: ما بد کردیم؛ تو ما را عفو کن. حضرت او را نبخشید و برای بار چهارم به زمین امر کرد و قارون از بین رفت.

تو خالق او نبودی وگرنه...!

حالا حرف من را همه‏تان خوب گوش کنید. به موسی وحی آمد یا موسی! می‏دانی چرا او را نبخشیدی؟ جهتش این بود که تو خالق او نبودی. او اگر به من رو آورده بود من او را می‏بخشیدم. چند بار از تو طلب عفو کرد و تو او را نبخشیدی! اگر یک دفعه به من گفته بود من او را می‏بخشیدم.

😡آقایون درخواست دوستی ممنوع⛔😡 گفت اندوهت را به برگ بسپارﭘﺎﯾﯿﺰ ﺍﺳﺖ …میریزندﺳﭙﺮﺩﻡ …ﺑﯿﺨﺒﺮ ﺍﺯ آﻧﮑﻪ ﺩﺭﺧﺖ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﻡ ﮐﺎﺝ ﺑﻮﺩ.🥺 از امروز که میشه 06/20 تو رقابت لاغری شرکت کردم وزن فعلی89
منم امیدم همینه که عزیزمو پیدا کنم مطمئنم اون میاد منا پیدا میکنه

وای من به امید اون لحظه روزامو نیگذرونم 😭😭

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس میکنم بهشت و جهنم همین دنیاست  خوب کسی ک ۱۰‌ساله باشه بمیره پاک و میره بهشت کسی ک ۵۰سالشه خ ...

نه دوست عزیز بهشت وجهنم این دنیا نیست و قطعا در عالم دیگر به اعمال ما رسیدگی میشه

این ماهستیم که تعیین میکنیم بریم بهشت یاجهنم نه خدااااا

ممکنه یکی ۵۰سالشه مستقیم بره بهشت ولی دیگری ۵۰سالش باشه و بره جهنم 

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
همچین چیزی نیست از نظر من بعد مرگ ارامش مطلق  اون وجدان خودمونه که شاید به درد بیاد از یه سری ...

میشه بهم بگی آدم کثیفی که به بچه های کوچیکه تجاوز می‌کنه و وجدان داره که بعد مرگ هم عذاب وجدان بگیره 

تو خودت پاک خوبی برا همین فک میکنید دنیا هم همین طوره و مدار هم رو این اوضاع مزخرف میچرخه

2728

[QUOTE=247926785]بچه ها کسی میتونه اینو جواب بده چطور میشه خدایی که از همه مهربونتره راضی شه مارو بخاطر ی سری گناها ت ...[/QUO

امام سجاد: مؤمنی که برای کشته شدن امام حسین (علیه‌السلام) گریان شود به طوری که اشک بر صورتش جاری شود، خداوند متعال غرفه‌هایی در بهشت برای او آماده می‌کند که مدتی طولانی در آنها ساکن باشد، و هر مؤمنی که به دلیل آزار و اذیتی که از دشمنان در دنیا به ما رسیده، گریان شود، به گونه‌ای که اشک بر صورتش جاری شود، خدای متعالی در بهشت، او را در جایگاه صدق ساکن می‌گرداند، و هر مؤمنی که به خاطر ما اذیتی به او رسیده باشد و به سبب این اذیت و آزار، چشمانش گریان و اشکش بر گونه اش جاری شود، خداوند هر آزار و اذیت را از او برگرداند و روز قیامت او را از خشم خود و آتش جهنم ایمن سازد

😡آقایون درخواست دوستی ممنوع⛔😡 گفت اندوهت را به برگ بسپارﭘﺎﯾﯿﺰ ﺍﺳﺖ …میریزندﺳﭙﺮﺩﻡ …ﺑﯿﺨﺒﺮ ﺍﺯ آﻧﮑﻪ ﺩﺭﺧﺖ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﻡ ﮐﺎﺝ ﺑﻮﺩ.🥺 از امروز که میشه 06/20 تو رقابت لاغری شرکت کردم وزن فعلی89
میشه بهم بگی آدم کثیفی که به بچه های کوچیکه تجاوز می‌کنه و وجدان داره که بعد مرگ هم عذاب وجدان بگیره ...

ما معمولیا که گناهامون اونقدرا نبست جامون جهنم نیست برا دوتا غیبتو چهارتا دروغ 

نه دوست عزیز بهشت وجهنم این دنیا نیست و قطعا در عالم دیگر به اعمال ما رسیدگی میشه این ماهستیم که تع ...

خوب هرچی بیشتر عمر کنی بیشتر گناه داری

کسی ک تو بچگی میمیره میره بهشت پس خدا بین بنده ها فرق می ذاره

یا یکی رو تو کشور مسلمان میاره ک بره بهشت یکی تو آمریکا ک کافر شه

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2738
خوب هرچی بیشتر عمر کنی بیشتر گناه داری کسی ک تو بچگی میمیره میره بهشت پس خدا بین بنده ها فرق می ذار ...

اصلا اینطور نیست که هرچی بیشتر عمر کنی بیشتر گناه کنی..‌..خیلیا با عمر بیشتر اعمال نیکشون بیشتر میشه خیلیا توبه میکنن توی پیری و واقعا پاک از دنیا میرن

این عالم،عالم جبر نیست وهمه  چیز رو خودمون انتخاب کردیم 

شما اگه داری زندگی میکنی انتخاب خودت بوده  

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
ما معمولیا که گناهامون اونقدرا نبست جامون جهنم نیست برا دوتا غیبتو چهارتا دروغ 

خب بزار بگم ما معمولیا سر پدر یا مادر داد می‌زنیم پیش خودمون فحش میدیم 

ما معمولیا نماز نمیخونیم 

ما معمولیا صبور نیستیم زبونمون تلخه رود عصبی میشم 

معمولیا دوست پسر دارن ماچ و بوسه دارن 

ماها غیبت میکنم دوتا و چهارتا میکنیم 

از حسادت گاهی افتراع می‌زنیم 

ما معمولیا وقت اذان رو نمی دونم موقع اذان آهنگ میداریم میرقصیم .ما معمولیا یاگاهی نشناخته قضاوت میکنم

حالا نمی‌گم هم رو آنجا دادی یاد دادم یکی هس که دوتا از اینا کارا رو کرده یکی همه اینا رو کرده .

ما معمولیا اونقدر سرمون گرم زندگی کسالت بار خودم کردیم که یادمون رفته انسانیت به خرج بدیم 

اصلا اینطور نیست که هرچی بیشتر عمر کنی بیشتر گناه کنی..‌..خیلیا با عمر بیشتر اعمال نیکشون بیشتر میشه ...

بباشه حرف تون قبول 

ولی چرا خدا یکی تو ایران میاره مسلمان شه یکی رو یهود

دین فقط و فقط پدیده جغرافیایی هست

ممکن بود من و شما یک جا دیگه دنیا میومدیم و کلا شیطان پرست میشدیم یا مثلا بودایی 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
خوب هرچی بیشتر عمر کنی بیشتر گناه داری کسی ک تو بچگی میمیره میره بهشت پس خدا بین بنده ها فرق می ذار ...

خیلیا تو کشور مسلمون هستن و شیعه هستن وه جاشون ته جهنمه

وخیلیا تو دل اروپا هستن ولی انسانند و چه بسا به بهشت برن 

خدا شرایط هدایت رو برای. همه فراهم میکنه و به هیچکس ظلم نمیشه این وعده ی خداست 

دوست دارم نباشه

و مرگ پایان زندگی باشه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2706