2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قانون‌ بقای مشکلات

همیشه مشکل هست، هیجوقت از بین نمیره و از نوعی به نوع دیگه تبدیل میشه

از زندگی و مسیر حرکتت لذت ببر؛ چون مشکلات و استرس و چالش ها همیشه هستن

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2738
عالیه اگر  واقعا بهش رسیدی

یه عمری سکوت میکردم و منتظر بودم دل بقیه برام ب رحم بیاد و همه جا تکرار میکردم گاهی سکوت باید کرد قطعا خدا پاسخگو خواهد بود اما ب مرور زمان متوجه شدم دارم فقط خودمو گول میزنم و سکوتمو شکستم و از خودم دفاع کردم و بقیه هم یاد گرفتن باهام چطوری رفتار کنن

کاش میشد یک سری حس هارو تف کرد ... خیلی بده بزرگترین دشمن خودت باشی!گل به خودی بدترین اتفاقه

اعتماد به پسر جماعت ممنوع 🚫

عشق کشکه و غیر از توهم چیزی نیست ⚠️

دختر باید برای خودش زندگی بسازه نه اینکه منتظر شاهزاده ی سوار بر اسب سفید باشه که بره داستاناس این اتفاقات ⛔

2706