2726
عنوان

صورتم داغون شده 😩😩😩

266 بازدید | 11 پست

صورتم تیره و دراز لک و کک ومک و جوش های زیر پوست شده تورو خدا یه دکتر خوب پوست اگر میشناسید معرفی کنید ممنون تون میشم 🙏🙏🙏

خدایاااااااااامیشه به آرزوی بیست ساله ام برسم 😭😭😭

کدوم شهری 

روتین داشته باش

ابرسان

ضدآفتاب

ضد لک

ضدجوش

لایه بردار 

ژل شستشو 

مخصوص پوست خودت

همه رو می‌بخشم به جز اونی که تو بچگیام وقتی قهر میکردم شام نمیخوردم می‌گفت:ولش کنین حتماً گشنش نیست:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلاح مزاج چطوریه ؟

ببین باید ببینی طبعت سرده گرمه سودایی صفرایی دموی....مزاجتو بشناسی طبق مزاجت غذا بخوری پوستت میشه مث آینه،،،

من قبلا برا پوستم دکتر میرفتم تا دارو مصرف میکردم خوب بود به محض قط کردن دوباره داغون میشد کم کم همون دارهام بی اثر میشد تا با طب سنتی و اصلاح مزاج دیگه اوکی شدم

💚اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد وعجل فرجهم💚               

دکتر نرو غیر از راکوتان و دارو های انتی بیوتیک چیز دیگه ای واست تجویز نمیکنن برای جوش های زیر پوستی که علتش الودگیه بیشتر باید لایه برداری کنین یا فشیال ماهانه خیلی خوبه پوست تمیز میشه و نفس میکشه برای تیرگی و لک هم سرم ویتامین c خیلی خوبه البته قبلش باید تست کنین که حساسیت نداشته باشین 

دکتر نرو غیر از راکوتان و دارو های انتی بیوتیک چیز دیگه ای واست تجویز نمیکنن برای جوش های زیر پوستی ...

فدات بشم بلد نیستم اگر بیشتر راهنماییم کنی ممنون میشم 

خدایاااااااااامیشه به آرزوی بیست ساله ام برسم 😭😭😭
فدات بشم بلد نیستم اگر بیشتر راهنماییم کنی ممنون میشم 

ببین عزیزم روتین داشتن هم خیلی موثره بسته به نوع پوست حالا من نمیدونم روتین پوستی دارین یا نه ولی اگه هم ندارین حتما حتما یک ضد افتاب خوب داخل روتینتون بیارین چون اگه استفاده نشه به مرور زمان لک هارو تشدید میکنه برای مصرف سرم ویتامین c هم پوست رو چند درجه روشن میکنه هم به مرور لک های صورت رو کم میکنه به شرطی که پوستتون حساس نباشه و تست حساسیت رو حتما انجام بدین اول روی بازو بعد مصرف کنین حتما نتیجه میگیرین ازش👌🏼