2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می دونی من گفتم اگر دوباره برای تذکر اومدن سمتم میگم این شمایی که وسواس داری پس مشکل خودتونه یه جوری ...

چرا اخه اذیت میکنن واقعا منم باید ب خاطر این آدما خونمو بفروشم و واقعا شرایطشو ندارم خیلی اذیت میکننن مدام بحث و دعوا من موندم خونه من چ ربطی ب بقیه داره اخه

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2731
نمیدونم مشکلش چیه چون واقعا بی آزاره و اصلنم سروصدای آنچنانی نداره فقط مسئله همینه که میگه تو راه پل ...

من عاشق سگ و گربه م ولی چون کار میخونم نمیتونم نگه دارم💔

گربه هم میگن موش نباید به لباس نماز گزار باشه🥺

اً
می دونی من گفتم اگر دوباره برای تذکر اومدن سمتم میگم این شمایی که وسواس داری پس مشکل خودتونه یه جوری ...

من زیاد اونجا نیستم چون هنوز عقدم ولی دائم نگرانم که نکنه یبار بخاطر این قضیه باهمسرم  دعواشون بشه و اتفاق بدی بیفته خانومشم چندبار به من گفته ما راضی نیستیم و نجسه و... گفتم اگه سروصدا میکرد باعث میشد بترسین و... حق با شما بود ولی به صرف اینکه میگین نجسه واقعا غیرمنطقیه ولی بازم نمیفهمن 

2738
[QUOTE=247925030]من خودن وابسته ی کس دیگم  یه چی دیگه هم باید وابسته کنم🤣🤣🤣🤣 نر میگییرم پس[ ...

بخدا اونی که بهش وابسته م حیوون نیست 

آدمه😂

چشم 

مرسی که راهنمایی میکنی

من به آرزوی هام قول رسیدن دادم 🌹برای حاجت رواییم بی زحمت یدونه صلوات برام بفرستید🍃
چرا مخالفی عزیزم

ما همیشه کاسکو داشتیم، این اولین کاسکویی بوده که نوزاده و هنوز اذیتش شروع نشده،،، قبلیا خیلی سر و صدا داشتن چون هر صدایی که بشنون رو از خودشون درمیارن، از، صدای زنگ در و زنگ تلفن بگیر تا جیغ زدن بچه ها،،، خیلیم کثافتکاری دارن، پرریزی دارن، تخمه و خوراکیا شونو همه جا میریزن با اینکه تو قفسن، یه حالتی مثل شوره از پراشون میریزه، در کل یکسره باید جارو به دست باشی و دائم گردگیری کنی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من زیاد اونجا نیستم چون هنوز عقدم ولی دائم نگرانم که نکنه یبار بخاطر این قضیه باهمسرم  دعواشون ...

عزیزم اینا هیچوقت نمیفهمن بیخودی خودتو عذاب نده 

فقط تنها راهش همینه جابجا شی

2706