2726
عنوان

یه حس شیشمی نیست به من جواب بده 😕🥺😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 264 پست
حس میکنم بالای بیست سالی شخصیت وابسته ای داری به تنهایی نمیتونی تصمیم بگیری کلا یکی باید باشه بهت ...

نزدیک ۵۰ درصدشو درست گفتی 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 

قد صدو هفتاد ابرو های کمانی. ک نازک نیستن توپر ن چاق ن لاغر. پوست گندمی اظطراب داری و ی مسئله ای برات پیش امده استرس داری و میترسی بد بشه یا اون طور اتفاق نیفته چشمهای قهواه ای بینی کمی قوز دار لب های قلوه ای. امروز جایی بودی مقنعه و مانتو پوشیدی یا مدرسس یا دانشگاه ی تسبیح شیشه ای مشکی داری 

ممکنه همه و همه ی گفته هام  اشتباه باشه😥😁😥 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قدت تقریبا بلند اندام متوسط بیشتر به سمت لاغر موهات بلنده پوست گندمی چشمای تیره متولد پاییز یا ...

یکی دوتاش درسته 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
نزدیک ۵۰ درصدشو درست گفتی 

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
2728
میخوایی بهتون ثابت کنم حس ششمی وجود داره؟ ،البته الان نه ها سر برج همین ماه

بله که میخوام، ممنونتون هم میشم

ولی با « علم » اثبات کنید 

فکر نکنم دلیل علمی به زمان ربط داشته باشه 

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
بله که میخوام، ممنونتون هم میشم ولی با دلیل علمی اثبات کنید  فکر نکنم دلیل علمی به زمان ربط د ...

بابا همش برا خندس😂

اینایی ک جدی میگیرن رو جدی نگیر

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
قد صدو هفتاد ابرو های کمانی. ک نازک نیستن توپر ن چاق ن لاغر. پوست گندمی اظطراب داری و ی مسئله ای برا ...

نزدیک ۸۰ درصدش درست بود 

حس میکنم بالای بیست سالی شخصیت وابسته ای داری به تنهایی نمیتونی تصمیم بگیری کلا یکی باید باشه بهت ...

لطقایگوشوهرم داره خیانت میکنه بهم

((امضاموبخون لطفا)) برای سلامتی امام زمان صلوات بفرس ودعاکن من بزودی مامان بشم ولطفا لطفادرخواست دوستی ندید
میدونی  من قبلا با یه کاربری دیگه عصو بودم زیادم دنبال حس ششم میرفتم ادم وقتی دنبال حس ششمه ...

😂❤️

اگر برای سرگرمی یا امید گرفتن باشه که هیچ عیبی نداره 

مشکل اینه که بعضیا اعتقاد دارن 

اگر همه مثل شما برای سرگرمی میگفتن که خوب بود 🥲

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
2706