2726

میشه لطفا اول هر چی درموردم به ذهنت میرسه بگی لطفا 🙏🏻🙏🏻

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 

حس ششم خرافاته و هیچ حقیقتی نداره 

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 

نترس عزیزم منم جدی نمیگیرم صرفا به عنوان سرگرمی 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نترس عزیزم منم جدی نمیگیرم صرفا به عنوان سرگرمی 

آها، پس خداروشکر 😃❤️

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
یه دختر بی حال و تنبل و عاشق؟😂 من همینطور از خودم میگم البته

عاشقو اشتب گفتی🤣🤦🏻‍♀️

حس میکنم بالای بیست سالی

شخصیت وابسته ای داری

به تنهایی نمیتونی تصمیم بگیری کلا یکی باید باشه بهت بگه چیکار کن چیکار نکن

متولد تابستونی

حس میکنم شهریور.

بای

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
ماشالا تو همه تاپیکای حس‌ششم‌هستین.😅😅😅😅

ما اینیم دیگه 😎❤️

راستی، میدونستی فا‌ل، همزاد و دعانویسی خرافات هستن؟ 🧐

میدونی 

من قبلا با یه کاربری دیگه عصو بودم

زیادم دنبال حس ششم میرفتم

ادم وقتی دنبال حس ششمه که از زندگی واقعی نا امید باشه

یا واسه یه چیزی اضطراب داشته باشه

حالا درسم نباشه ها فقط میخاد خیال خودشو یه جور راحت کنه

ماشالله شرایط زندگی منم همش همینه🤣🤣🤣

ولی ۹۰ درصدم غلط میگفتن

۱۰ درصدم لابد شانسی بوده

هنوزم اگه کسی ببینم خیلی ازش میپرسن منم میپرسم😬🤣امان امان🤣🤣

مرا دردیست اندر دل که گر گویم زبان سوزد ؛ وگر پنهان کنم ترسم،که مغز استخوان سوزد 💫
2706